Cumhurbaşkanı Erdoğan: Sosyal medya mecralarının tamamen kaldırılmasını istiyoruz

17 yaşında gencim. Sosyal mecralar üzerinden algısal ve zihinsel işgale uğramıyorum. Aile ve cinsiyet ahlakım bozulmuyor. Çok şükür neyin ne olduğunu görecek kadar aklım yerinde. Ama 17 yaşına gelene kadar 1 kere bilgisayarım olabildi. Avrupa'da yaşayan yaşıtım beni yaşıma kadar hayatın tadını çıkarttı. Ben bir oyun alamazken Avrupa'daki yaşıtım o oyunu günlük harçlıklarıyla alabiliyor. Ben sadece o oyunu Youtube'den izleyebiliyorum. Ama şimdi de Youtube yasaklanıyor. Biz Afrika'da veya Bengladeş'te değiliz. Bizi oralarla kıyaslayacağınıza İngiltere, Almanya, ABD gibi ülkelerle kıyaslayın.
Anlamadıkları şu yaşıtım: Bizim bu dünyaya birileri ejder meyveli smoothiesini yudumlarken asgari maaşla sadece ev almak amacıyla senelerce çalışmamız için geldiğimizi düşünüyorlar. Özel ihtiyaçlarımız kimin umrunda! Nasıl olsa kullanmasak bile bolca yolumuz var. Onlar karnımızı doyurur elbet.

Netflix'deki LGBT'li yapımları zorla mı izletiyorlar kardeşim? İzleme, çocuğuna da izletme olur biter. Kimse kimseye karışamaz. Ayrıca televizyondaki her dizide Netflix'de olan şeylerin aynısı oluyor neden ona bir şey denmiyor? Boş konuşmaya gerek yok. Ayrıca devlet istediğini yapar ama 3 sene sonra o devlet şuan olduğu yerde olabilir mi bilemem.
Sen gercek manipulasyon ve propagandanin ne oldugunu ogrenememissin bence hocam.
Insanlar para vererek satin aliyor ve o diziyi izliyor kimsenin buna karisma hakki olmamali ayrica RTE adli sahis propaganda yapmiyormus gibi anlatiyorsun dedigin her sey bu kadar onemliyse devlet niye kucuk seylere tepki gosteriyor birakin bunlari artik be.

Hala insanları kısıtlamalarla ikna edebileceklerini sanan bir düşüncede devam ediyorlar. Siz ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında?
Bu gerçek mi? Karantina değil bu 60 Seconds'a döndü. Annem demişti de inanmamıştım. Steam'i sosyal medya yerine koyup sınırlandırmazlar inşallah.

Sen gercek manipulasyon ve propagandanin ne oldugunu ogrenememissin bence hocam.
Insanlar para vererek satin aliyor ve o diziyi izliyor kimsenin buna karisma hakki olmamali ayrica RTE adli sahis propaganda yapmiyormus gibi anlatiyorsun dedigin her sey bu kadar onemliyse devlet niye kucuk seylere tepki gosteriyor birakin bunlari artik be.
Kardeş sen yanlış kişinin yorumunu alıntıladın ben zaten seninle aynı fikirdeyim. İstersen bidaha oku kimin yazdığına :D
Sen Türkiye için konuşuyorsun ne diyoruz bakış açını genişlet. Dünyaya bak dünyaya. Netflix'e üye olan kaç kişi var? O tip dizilerin izlenme istatisliği kaç? Neymiş izleme izletme herkes farkımdamı bunun peki? Herkesin neyin ne olduğunu bilse kendi çıkar Netflix'i kapatın derdi. Bırak bu masalları izlemeymiş. İzleyenler ne olacak oraya gel sen!
İzleyenler, beni veya seni ilgilendirmez. Herkesin kendi görüşü, zevki. Ne sen, ne de CB karışabilir.

Ekran Alıntısı.PNG

Reis çok doğru söylemiş ...

İnsanları susturmak için ellerinden geleni yapıyorlar. Forumda saygı çerçevesinde olmasına rağmen korkudan sildiğim cevaplar oluyor arada. En son açılan yayında +200K dislike geldiği için yaptılar büyük ihtimalle.

Tamamen kaldırması imkansız, bu ülke çin veya kuzey kore gibi değil. Siteler kapanmayacak sadece kısıtlanacak, bizlerde bu sitelere VPN ile girmeye devam edeceğiz, ve ardından kapanan tek şey akp devri olacak.
Aşırı büyük tepki gelir. Wikipedia için çıldırdı millet ve sosyal medya çok daha fazla kullanılıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı