Cyberpunk 2077 beklentilerinizi karşıladı mı?

Bu arada not etmeyi unuttum. Oyunda beni rahatsız eden asıl şey, aykırı karar vermemizi engelliyor. Yani yan görevler dışında A B C seçenekleri sunuyor ancak hangisini seçersen seç seni birine yönlendiriyor. Tabi daha oyunu bitirmedim henüz. Tahminen yine good-bad-neutral endingler olacaktır.

Bu arada not etmeyi unuttum. Oyunda beni rahatsız eden asıl şey, aykırı karar vermemizi engelliyor. Yani yan görevler dışında A B C seçenekleri sunuyor ancak hangisini seçersen seç seni birine yönlendiriyor. Tabi daha oyunu bitirmedim henüz. Tahminen yine good-bad-neutral endingler olacaktır.
7 sonu var hocam. Hepsini oynamanıza izin veriyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

0:30'daki olaydan sonra bir gram para vermem, veremem, VERDİRTMEM!

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

0:30'daki olaydan sonra bir gram para vermem, veremem, verdirtmem!

Motorla kaza yapınca araçtan fırlamıyorsunuz dediler. Karşı şeritten gelen araca son hızla vurdum. Uçtum araçtan :D
Yukarıdaki videodaki araçtan inme olayını denedim. Araç kendi kendini durdurdu. O şekilde indim.

Gelen Hotfix'ler mi düzeltti acaba?

Ben bu oyun balon olsa bile oynarım demiştim :D benim şansıma sanırım ne bir bug (max 1-2) ne bir hata ile karşılaştım tek eksiği optimizasyonuydu orta ayar 30 FPS civarlarında oynadım. Hikayesi biraz kısa olsa da beni memnun etti, benim kafamda ki oyun çıktı diyebilirim, dünyasında dolaşmak falan aşırı güzel geliyor bana, bu yıl çıkan eşsiz oyunlardan biri benim için. Tabii bu hisleri yaşamamın en büyük sebebi oyuna çok fazla hype yapmamam oldu 2013’ten beri sakin sakin bekledim son birkaç hafta heyecandan uyuyamadım gerçi ama benim için değdi :D hala da oynuyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı