Cyberpunk 2077 beklentiyi karşılayacak mı?

Patlayacak. Öyle bir tanıtıldı ki oyun insanlar direkt Rockstar ve GTA'nın karşısına konumlandırdı. Üzecektir diye düşünüyorum. 170-180 saatlik oynanış süresinden bahsediliyor. RPG deneyimlemeyen birisi için sıkıcı olacaktır. RPG diğer türlere göre daha az oyuncu çeken bir tür.

Çok iyi bir oyun olsa bile beklentileri karşılamayacak bence. Oyuncular bu oyuna çok fazla hype'landı. Benim için iyi bir oyun olsa yeterli.

Kesinlikle karşılamayacak. Hayır oyun çok iyi olacak fakat insanlar GTA gibi bakıyor. Bence oyunda çatışma bile çok olmayacak.

Oyunda dolu silah var ve bu silahlar özelleştiriliyor. Çatışma bol olacağını düşünüyorum. Tabi gizli hackleyerek gitmek istersen azalır.

Ayrıca oyun 175 saat sürmüyor olabilir, kontrol oyuncusu her detayı inceleye inceleye oynamış.

Oyunda dolu silah var ve bu silahlar özelleştiriliyor. Çatışma bol olacağını düşünüyorum. Tabi gizli hackleyerek gitmek istersen azalır.

Ayrıca oyun 175 saat sürmüyor olabilir, kontrol oyuncusu her detayı inceleye inceleye oynamış.
IGN öyle demişti diye hatırlıyorum.Gene de yanılıyor olabilirim.

Geri
Yukarı