Cyberpunk 2077 Faciasının Arka Planı

Dropsuz oynattı mı?
Kaç FPS verdi?
1080p'de 36-40 arası ama bu ayarda oynamadım.
720p'de ise test etmedim ama bu ayarda aktığını hissettim. İki değer içinde anlık FPS düşmesi yoktur.

Ve her iki ayar da da alan derinliği açık ve model kalitesi en yüksektedir.

1080p'de 36-40 arası ama bu ayarda oynamadım.
720p'de ise test etmedim ama bu ayarda aktığını hissettim. İki değer içinde anlık FPS düşmesi yoktur.

Ve her iki ayar da da alan derinliği açık ve model kalitesi en yüksektedir.

FPS değerinin bu seviyede kalması iyi. Lizzie's Bar ve Corpo Plaza çevresinde işlemci yükü çok artıyor. Ben düşük ayarlarda burada gezdiğimde darboğaz sert oluyordu yüksek FPS'den ötürü. Badlands bölgesi ise çorak arazi olduğundan işlemci yükü çok düşük ve 60 FPS alsan bile işlemci yorulmuyor.

FPS değerinin bu seviyede kalması iyi. Lizzie's Bar ve Corpo Plaza çevresinde işlemci yükü çok artıyor. Ben düşük ayarlarda burada gezdiğimde darboğaz sert oluyordu yüksek FPS'den ötürü. Badlands bölgesi ise çorak arazi olduğundan işlemci yükü çok düşük ve 60 FPS alsan bile işlemci yorulmuyor.
Bir de oyunun ana hikayesi, hep kapalı alanlar da geçiyor. Bu yönde olması, daha akıcı ve güzel yaptı oyunu.

PC'de oyunu ufak tefek her oyunda olan buglar dışında sorunsuz oynadım. (optimizasyonu da saymazsak) Oyun oynanıyor da, hikaye falan berbat. O konuşmaların uzunluğu ney öyle yani sevgili CDP. Dayanamadım sona gelmeden intihar ettim oyunu bitirdim.

Yeni konular

Geri
Yukarı