Cyberpunk 2077 hâlâ aynı

Şu oyun çıkalı rahat 1 yıl olmuştur sanırım ben hala oyunun düzelmesini bekliyorum. Her güncelleme de ise hiçbir değişiklik göremedim olaylara bakılırsa umarım düzeltirler en kısa zamanda bir umut işte.
Evet haklısın cok var ama oynanmayacak kadar kotu degil bence cok iyi oyun 2022 dê guncelleme gelcekmis zaten cd project bu oyunu bu sekilde bırakmaz

Witcher 3 gibi başyapıt bir oyun çıkaran firma oyunu bence bu halde bırakmaz. Tek umudum gelecek hikaye DLC'lerinde. Belki bu ek paketler ile oynanışa dair yeni şeylerde eklerler diye umut ediyorum.

Aradan uzun zaman geçti, düzelmiştir diye düşünüyordum, kış indiriminde alacaktım. Hala bu hatalarla dolu olmasına üzüldüm. Bu sene de almayacağım sayenizde.

Ne zaman bir güncelleme gelse, yapamadığım yan görev var bir tane onun dışındaki her şeyi yapmışımdır. Ama yan görevdeki karakterle konuşamadığım için görevi yapamıyorum.

Görevin adı: Tatlı rüyalar.

Görevle ile ilgili böyle bir bug vardı. Hala da ben de devam ediyor.

Daha gitmesi gereken çok yol var, ama ben 1.5 yamasından umutluyum, sadece ön sipariş vermeseydim diyorum. Bakalım Dying Light 2 nasıl olacak?
Konu dışı olacak fakat görünce yazmadan edemedim. Artık hiçbir oyuna ön sipariş verilmez. Bunu son yıllarda firmalar bize güzel gösterdi. Ön siparişle BF 2042 aldım, 3080 ile 60-70 FPS alıyorum. Cyberpunk'tan beter buglar var. Ama baktım ki Elden Ring ön siparişi 300 TL iken 500 TL olmuş, ön sipariş vermezsek de canımız yanacak gibi duruyor :) Yani iki ucu b.klu değnek. Oysaki ön sipariş vereceğim bir oyundu. Ne hale geldi ülke...

Dying Light 2 hatasız çıkacaktır diye düşünüyorum. O yüzden ertelendi büyük ihtimal. Cyberpunk çoğu firmaya ders oldu. Ama akıllanmayanları da var. Rockstar bile Triology rezilliğine imza atıyorsa, sektörün ne kadar içler acısı olduğu gözler önüne seriliyor. Artık bağımsız firmaların devreye girmesi gerekiyor. Oyun sektöründe değişim şart.

Cyberpunk için iş işten geçti. Adamlar milyonlarca sattı zaten. Oyun tamamen düzelirse belki ileriki nesiller yararlanır. Fakat bizim için hep akılda kötü bir iz bırakan oyun olarak kalacak. 100 saate kadar oynayıp, hikayesini bitirdim fakat tekrar oynama isteği gelmiyor. Farklı karakter ile oynasam sonuç aynı yere gidecek çünkü. Sağlam DLC'ler ile tekrardan kendini oynatır belki.

Geri
Yukarı