Cyberpunk 2077 inceleme, bu oyun bitmemiş bir oyundur!

• Konuyu başlatan Lyrinx
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 118
  • Görüntüleme 11B
8 yıl hazırlık yapıp tam optimize edilemeyen oyunu, bir erteleme daha yapsalardı her şey iyi olurdu, baskı yaptınız erken çıktı ondan bug dolu gibi savunmalar yapan arkadaşları objektifliğe davet ediyorum. Arkadaşlar oyuna ısrarla kompliman yapmayı bırakın. Şirket çok amatör kaldı. Mamafih Cyberpunk 2077 ortalama bir oyun olarak izleyicilerin gözünde yer etmiştir. Asla süper bir oyun olamayacaktır. Kısacası not bad.

Oğlum nesini takıyorsunuz şu oyunun buglarını ve optimizasyonunu.Kafaya takmasanız mis gibi oyun. 3 sene önce 18 yaşında 20 FPS ile ağzımdan sular akıta akıta witcher 1-2 oynuyodum. Gelmiş Ultra'da 50 FPS alıyorum diye şikayet ediyorsun. Zevk almaya baksan eğlenirsin.
Orta ayarlarda 50 FPS* üstüne üstlük Hex programı ile FPS arttırdım.

Kazayla Panam'ın içine girmek?
photomode_01012021_230817.png

Kardeşim bir de bu mu çıktı? Ben RX 570'le drop yemeden oynadım. Belki de senin sistemindedir sorun.
Oyunu sen mi yaptın acaba? Hayır. CD Project Red bile kabul etti oyunun hatalı olduğunu. Bu nasıl bir fanlıktır? Oyunda sorun yok ama bizde sorun var, oldu.

8 yıl hazırlık yapıp tam optimize edilemeyen oyunu, bir erteleme daha yapsalardı her şey iyi olurdu, baskı yaptınız erken çıktı ondan bug dolu gibi savunmalar yapan arkadaşları objektifliğe davet ediyorum. Arkadaşlar oyuna ısrarla kompliman yapmayı bırakın. Şirket çok amatör kaldı. Mamafih Cyberpunk 2077 ortalama bir oyun olarak izleyicilerin gözünde yer etmiştir. Asla süper bir oyun olamayacaktır. Kısacası not bad.
Ben bu oyunun 8 yıldır geliştirildiğine katiyen inanmıyorum, 3 yıl falandır yapım aşaması.

Yeni konular

Geri
Yukarı