Cyberpunk 2077 neden korsanı engellemiyor?

Eğer bir anda bu oyunu alamayacak arkadaşlar varsa buradan benim bildiğim kadarıyla taksitli şekilde alabilirsiniz.

Eğer bir anda bu oyunu alamayacak arkadaşlar varsa buradan benim bildiğim kadarıyla taksitli şekilde alabilirsiniz.

Keşke PlayStation için de olsa bunun gibi özellikler.

Koruma olmamasının bir artı yönü daha var. Denuvo gibi korumalar FPS düşürüyor diyorlardı. Oradan da bir artı etki olabilir.
Sanırsam her oyunda Denuvo kötü etki yapmıyor. Örneğin Death Stranding. Denuvo'ya rağmen ve PS4 portu olmasına rağmen 100 FPS'den aşağı düşmüyordum.
Sanırsam oyundan oyuna değişiyor.

Kopya koruması olsun ya da olmasın şu dönemde maddi durumum ele verseydi ön siparişle almayı istediğim bir oyun kendisi. Korumanın olmaması demek ayrıca şu demek: "Arkadaşlar ürün zaten satacak. 4 yıldır yeteri kadar 'hypeladık' sizi. İster istemez almak isteyeceksiniz zaten." Ki adamlar haklı da. Ortaya çıkacak olan ürün gerçekten üzerinde çalışılmış ve detaylara sahip olunan bir ürün.

Son düzenleyen: Moderatör:
Koruma olmamasının bir artı yönü daha var. Denuvo gibi korumalar FPS düşürüyor diyorlardı. Oradan da bir artı etki olabilir.
Evet bazı oyunlarda yarı yarıya performans düşüşü var, videoda zaten bunu söylüyor. Birçok yönden DRM'siz oyun daha mantıklı.

Sanırsam her oyunda Denuvo kötü etki yapmıyor. Örneğin Death Stranding. Denuvo'ya rağmen ve PS4 portu olmasına rağmen 100 FPS'den aşağı düşmüyordum.
Olay sadece Denuvo kaynaklı değil. Optimizasyon, şifreleme zorluğu gibi diğer etmenlerde mevcut.

Tam oyun demeyelim de optimizasyondan, optimizasyona değişiyor diyelim. Zira Stranding oyununun optimizasyonu oldukça iyi, hele konsoldan port edilen bir oyun olduğunu düşünürsek mükemmel.

Death stranding güzel optimize edilmiş bir oyun değildir. Oyun 2020 olabilir fakat grafiği 2015 grafiğinden farkı yok.

Banane? DA Forum kullanıyorum ben zaten? Technopat kullanmıyorum, canım sıkıldı diye bir bakayım dedim.
Ötekileştirdiğim için demiyorum bunu ama madem öyle, y'allah kendi forumuna canım.

Geri
Yukarı