Cyberpunk 2077'de 25 saat sonunda düşünceler

Hocam oyun dediğiniz gibi çok güzeldi. İnsanların beklentileri çok yükse olduğu için oyun tatmin etmemiş olabilir. Beklenti çok yüksek olursa bir hata bile sizi oyundan soğutabilir.
bu arada oyunun finali mükemmeldi ya. Evli, mutlu, göçebe olarak Panam ile yolumuza devam ettim. Ah Panam benim üzümlü pastam.

Witcher'ın ana senaryosu 45 saat kadardı yan görevlerle 60 olmuştu. Bu oyun ise zar zor yan görevlerle 30 saate geldi. Ve üstüne optimizasyon sorunları var.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ben o kadar kısa olduğunu düşünmüyorum ya da çok mu yavaş oynuyorum acaba.

Ben o kadar kısa olduğunu düşünmüyorum ya da çok mu yavaş oynuyorum acaba.

Hocam oyunu 30 saat kadar oynadım ve tek Panam için olan yan görevler dışında yan görev yapmadım. Ama oyun bana da biraz kısa geldi. Çok kısa değil fakat biraz daha uzun olmasını beklerdim. Fakat şimdi yeniden başladım bu sefer göçebe olarak devam ediyorum yoluma.

Oyun süresi kısmında büyük ek paketlerin geleceği kesinleşirse bence güzel bir değer ortaya çıkar. 40 Saatten biraz daha fazla oynadım ve oynamaya da devam ediyorum. Daha 10-20 saati var gibi. Ek paketler ile daha da uzar bu süre, tabii çıkarsalar.

Hocam oyunu 30 saat kadar oynadım ve tek Panam için olan yan görevler dışında yan görev yapmadım. Ama oyun bana da biraz kısa geldi. Çok kısa değil fakat biraz daha uzun olmasını beklerdim. Fakat şimdi yeniden başladım bu sefer göçebe olarak devam ediyorum yoluma.
Ben henüz ilk oynayışımdayım ve göçebe olarak başladım. Panam gercekten çok iyi bir karakter. Bende çok sevdim ve göçebe olarak başladığım için kurduğum bağ da bir hayli fazla oldu. Diğer yan görevler de gayet güzel. Bu arada sanırım ben biraz yavaş oynuyorum her köşeye felan giriyorum ondan olabilir.

Esasında insanlar bu oyunu aşırı beklentilere sahip oldukları için sevmemiş olabilirler ama teknik problemleri bir kenara bırakırsak, ki elbet bir gün bırakılacak, bu oyun güzel arkadaşlar.
Maalesef pazar sizin gibi düşünmüyor hocam. İlk izlenim piyasa için her daim önemlidir.

Witcher'ın ana senaryosu 45 saat kadardı yan görevlerle 60 olmuştu. Bu oyun ise zar zor yan görevlerle 30 saate geldi. Ve üstüne optimizasyon sorunları var.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Yanlışınız olmasın?

Ana hikaye 30 küsür saat, yan görevlerle 100 saati buluyor diye biliyorum.

Totalde 20 saate yakın oynamışımdır. Ana hikayenin yüzde 25i bitti gibi. Ufak tefek buglar var ama henüz rahatsız etmiyor.

3080 ve 10700K ile 1080P'de her şey ultra dlss quality şeklinde 80 100 FPS aradı alıyorum. Işlemci all core 5.1 olmasına rağmen yer ger CPU kullanımı yüzde altmışlara çıkıyor. Bu ciddi bir sorun.

Yeni konular

Geri
Yukarı