Cyberpunk 2077'nin downgrade olma ihtimali

Bence biraz downgrade olabilir. Çünkü o kadar düşük sistem isteyip öyle grafik olması biraz ilginç, evet biliyorum oyunu yapan firma PC oyuncuları için kıyaklar yapıyor zaten ama bu biraz abartı değil mi dostlar?
Bilmeyenler için sistem gereksinimleri.
Minimum:

• DirectX version: DirectX 12.
  • Processor: Intel Core i5-3570K or AMD FX-8310.
  • Memory: 8 GB.
  • Graphics Card: NVIDIA GeForce GTX 780 3 GB or AMD.
  • Radeon RX 470.
  • Storage: HDD (70 GB, SSD recommended)
Önerilen:

• DirectX version: DirectX 12.
  • Processor: Intel Core i7-4790 or AMD Ryzen 3 3200G.
  • Memory: 12 GB.
  • Graphics Card: NVIDIA GeForce GTX 1060 6 GB or.
  • AMD Radeon R9 Fury.
  • Storage: SSD (70 GB)
Bi bana mı gereksinimi normal geldi

Beklentim grafik değil zaten :D bu kadar düşük sistem istemesi böyle bir oyun için ilginç.
Ben yayınlanan tüm oynanış videolarını izledim, bana hiçbir zaman "vay be çok gerçekçi, yeni nesil grafikler" dedirtmedi. Mekan ve karakter tasarımları muazzam ama grafik yönünden öyle ahım şahım değil bence. Bir de izlediğimiz her video dönemin en güçlü kartı neyse onunla en yüksek ayarlarda kayıt ediliyor, bunun düşük-orta seviyeleri de var.

Ben yayınlanan tüm oynanış videolarını izledim, bana hiçbir zaman "vay be çok gerçekçi, yeni nesil grafikler" dedirtmedi. Mekan ve karakter tasarımları muazzam ama grafik yönünden öyle ahım şahım değil bence. Bir de izlediğimiz her video dönemin en güçlü kartı neyse onunla en yüksek ayarlarda kayıt ediliyor, bunun düşük-orta seviyeleri de var.

Oyun yeni nesil konsollara çıkış oyunu olarak geldiği için yeni nesil hissi verebilir.

Adamlar çok iyi optimizasyon yapmış demek ki bu dönemde iyi optimizasyonlu oyun zor bulunduğu için bence size garip geliyor ama sistem gereksinimleri gayet iyi. Downgrade olacağınıda düşünmüyorum bende her videolarını izledim adamlar çöpleri bile elimizle koyduk diyor bu kadar büyük beklenti yaratıp downgrade yaparlarsa işeri biter.

Adamlar çok sistem istemeyen oyun yapıyor suç hayvan gibi sistem isteyen oyun yapıyor yine suç. Zaten ben yeni nesil oyunum diye bir iddası yok oyunun. Adamlar yapmış demişki eski olsa da bu ekran kartında iyi bir şekilde çalışır oynatır düşükte olsa bile. İllaki bazı yerlerden kısılmış halde oynanır gidip 100M uzağı net göstermektense 10M 20M uzağı net gösterir.

Ben çok detaylı incelemedim ama zaten öyle af edersiniz ''hayvan'' gibi bir grafik görmedim. Oyunun yapısı gereği grafikleri iyi duruyor gibi ama aslında normal. Daha iyi grafikli oyunlar vardır yani benim düşünceme göre. Bir de her şey grafik değil.

Geri
Yukarı