Sürprizbozan Cyberpunk 2077'nin hikayesi mi kısaltıldı?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Teknolojik112

Hectopat
Daha fazla  
Son gelen 2.0 güncellemesiyle oyuna bir daha başlayayım dedim ama hikaye çok daha hızlı akıyor örneğin Prologe'un 6 saat sürmesi gerekirken ben 3 saatte falan bitirdim. Veya attığım ekran görüntüsü olan yere eski oynayışımda 15. saatte gelmişken bu oynayışta 7 saatte geldim. Oyunda bolca yan görev kastım.

1695500938534.png

Son gelen 2.0 güncellemesiyle oyuna bir daha başlayayım dedim ama hikaye çok daha hızlı akıyor örneğin Prologe'un 6 saat sürmesi gerekirken ben 3 saatte falan bitirdim. Veya attığım ekran görüntüsü olan yere eski oynayışımda 15. saatte gelmişken bu oynayışta 7 saatte geldim. Oyunda bolca yan görev kastım.

Eki Görüntüle 1954977

Hocam güncellemeyi oynamadım ama, belki de oyunu bildiğinizden ve artık her şeyi doğru yapmanızdan kaynaklı olabilir mi?

Yanlış hatırladığınıza eminim. Çok kısa hocam spoiler olarak işaretlenmiş o yüzden direkt yazıyorum. 6 oyunumda da Sokak Çocuğu olduğumu belirteyim.

El Coyote'den çıktık Padrénin yanına gittik ordan Embers'a arabaya. Jackie'yle tanıştık intro girdi. Ordan Hurdacıları hallettik ve Sandra Dorsett'i kurtardık. Eve gittik Jackie bizi aradı Dex ile görüşmeye başladık. Meredith'le, Evelynn, Maelstrom derken Afterlife'tayız. Soygunu geçtekleştirdik ve prologue bitti. Ben Watson'ı komple tamamlayıp sandevistan falan çektim ona rağmen 5 saatte bitmiş. Bildiğiniz tüm Regina GIG'lerini tamamladım yani.

Yeni konular

Geri
Yukarı