Çözüldü Cyberpunk nasıl bir oyun?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Buyur.

Batman Arkham Knight çakması yazdım, yorumumu sildi :D. Çünkü konsepti beğenmiş beyefendileri XD.
Hikaye direkt Batman Arkham Knight'tan esinlenmeydi.

Bence geniş bir Rol yapma oyunu değil.
Hikayede o kadar güzel ama karakter geliştirme çok gelişmiş.

Taş gibi bir oyun. Cyberbug diye hitap edenler tamamen düşünemeyen varlıklar. Eskisi kadar bug yok, yazın ortalarında alabilirsiniz.
İnsanların fikirlerine de karişmayıverin isterseniz. Sen taş gibi diyebiliyorsan o da Cyberbug deme hakkına sahip. Belki sen fazla bugla karşılaşmadın ama o karşılaştı olamaz mı? Oynamayıp gömenler için haklısın ama.

İnsanların fikirlerine de karişmayıverin isterseniz. Sen taş gibi diyebiliyorsan o da Cyberbug deme hakkına sahip. Belki sen fazla bugla karşılaşmadın ama o karşılaştı olamaz mı?
Bu bir karşılaştırma değil. Oyunu 2-3 yerden hataları ile izliyor gelip yorum yapıyor. Oyunun çıktığı zamanki gibi olduğunu nereden biliyor da bunu diyor? Oyun güzel değil, beğenmedim dese bir şey demezdim.
The Forest gibi etkileyici bir hikayesi var mı?
Evet.

Geri
Yukarı