Çözüldü Cyberpunk nasıl bir oyun?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
2060 Super de ftx dlss kapılı iken 50 fps vermesi sıkıntıdır.
Ayrıca bu konuda da katılmıyorum. Güncel oyunlar için bence kabul edilebilir bir değer. AC: Valhalla olsun, RDR2 olsun, Cyberpunk olsun hepsinde 2060 Super için ultra ayarlarda ancak 60 FPS görmen gerekiyor diye düşünüyorum. Kendi kartımla da zaten durumlar ortada :)

Ayrıca bu konuda da katılmıyorum. Güncel oyunlar için bence kabul edilebilir bir değer. AC: Valhalla olsun, RDR2 olsun, Cyberpunk olsun hepsinde 2060 Super için Ultra ayarlarda ancak 60 FPS görmen gerekiyor diye düşünüyorum.

Aynen ben PC'de her oyunu 20-30 FPS oynuyorum mesela Cyberpunk gibi bir oyunda 60 FPS alsam hayatımdaki tüm şansı tüketirim.

Ama oyun Eylül 2020 çıkışlı değildir.
Eylül ile Aralık arasında 2 sene fark yok değil mi ? Olabilir Eylül hatırlıyordum ben... Ama 3 aylık fark bahsettiğim konuyu etkilemez.
Dostum o zaman bunu RDR2 içinde söyleyebiliriz :)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
RDR2 için söyleyemeyiz çünkü dlss desteği bulunmuyor oyuda. Rdr2 de Rtx ve Dlss yok diye biliyorum ben. Oyuna sahip olmadım hiç. Benim demek istediğim o cümle de: Cyberpunk dlss destekli oyun. Rtx full Dlss full 60 fps vermesi gerek bence 2060 super de. Çünkü; Dlss teknolojisi var. Ara da fark var yani bu teknoloji yüzünden. Rdr2 de bu teknoloji yok. (Bildiğim kadarıyla).
Örneğin; Temmuz 2020 çıkışlı hatırladığım Dead Strandıng oyunun da Rtx yoktu ama Dlss vardı diye hatırlıyorum. 2019 konsol çıkışlı ama önemli olan pc çıkışıyla dlss desteği sunması o yüzden 2020 oyunu kategorisinde değerlendirebiliriz şuan. Bu oyun da dlss aktifken senin kartta ki performansına bak bir de. Demek istediğim bu işte. Rtx olsa Dead Strandıng de de fps düşüşü olacaktır illaki ama cyberpunk derecesine de düşmeyecektir. Zaten sen de cyberpunk'da rtx off oynamışsın. O yüzden dead strandıng ile bir karşılaştırabilirsin bence.
2020 son ayı çıkıp, dlss teknolojisini de desteklediği hal de rtx 2060s de o performansı vermesi benm için sıkıntıdır. Zaten tek düzgün performansı 3k serisinde verebiliyor oyun. Yani oyunun optimizesinin rezil olduğunu tüm dünya biliyor.
Ben de giriş seviyesi gtx 1650 ti ryzen 7 4800h laptop var mesela; dlss rtx yok bile ama rdr2 high:40-45 fps , cyberpunk low 30 fps xD
Ama sen tatmin edici deneyim yaşadıysan gerisi önemli değil. Ne mutlu sana.

Son düzenleme:
Rtx full Dlss full 60 fps vermesi gerek bence 2060 super de. Çünkü; Dlss teknolojisi var.
Yahu, RTX olmadan RTX'den daha düşük FPS veren bir oyun RDR2. RTX açsam ne, açmasam ne. DLSS full demek, DLSS quality demek. DLSS Kalite ayarındayken RTX Orta ayarlarda oyunu çalıştırdığımda (2060 Super için bu muazzam bir durum. Giriş segmentinin hemen üstündeki bir kartla güncel, yeni nesil bir oyunda 60-70 FPS hem de RTX açıkken alıyorsun) bu FPS'leri almam çok çok normal.

Yahu, RTX olmadan RTX'den daha düşük FPS veren bir oyun RDR2. RTX açsam ne, açmasam ne. DLSS full demek, DLSS quality demek. DLSS Kalite ayarındayken RTX Orta ayarlarda oyunu çalıştırdığımda (2060 Super için bu muazzam bir durum. Giriş segmentinin hemen üstündeki bir kartla güncel, yeni nesil bir oyunda 60-70 FPS hem de RTX açıkken alıyorsun) bu FPS'leri almam çok çok normal.
RTX desteklemeyen bir oyun ile rtx kapalı oynanan oyun arasında....Neyse... Senin attığın video da rtx kapalı değil miydi ? Ben rtx kapalı olarak 50 fps alıyorsun diye yorum yapıyordum. Rtx açık dlss açık 60-70 fps alıyorsan bence de güzel bir değer olmalı. Zaten sana lafım yok benim veya kartına. Oyuna lafım vardı.

Bu oyunun adını son zamanlarda çok duyuyorum ama Cyberpunk'un nasıl bir oyun olduğu hakkında hiçbir bilgim yok. Amaç ne? Eğlencesi ne? Tavsiye eder misiniz? Oyun hakkında düşünceniz ne?

17 Eylül 2020 tarihinde çıkan Açık dünya Aksiyon - RPG (Rol Yapma) türü bir oyun.
Benim düşüncelerim;
Oyunun grafikleri gayet güzel, hikayesi de fena değil fakat oyunda çok fazla bug ve hata bulunduğundan böylesine güzel bir oyun maalesef harcandı.Aradan neredeyse 7 ay geçti ve hala bir çözüm bulunamadı.

Gelelim soruna eğer ki yukarıda yazdığım gibi aksiyon ve açık dünya tarzı oyunlara ilgi duyuyorsan bir bakmanı tavsiye ederim.
Sistemin kaldırıyorsa ultrada oynayıp mükemmel grafiklerin tadını çıkarabilirsin ama oyundaki bug lara da hazırlıklı ol 🤭

Puanlamam
Grafikler 9/10
Hikaye 8/10
Oynanış 6/10
Fiyatı :'(
Hissiyat 5/10
Fizik 0/10

Oyunun kötülüğünü kapatmak için Keanu Reeves gibi modası geçmiş ünlülerle anlaşan kötü bir oyun. Hikayesi çok kötü ve oyun sonunda yaptığınız seçimlerden başka seçimler oyunun hikayesini pek etkilemiyor. Oynanış çok kötü bazı yeteneklerle çeşitlenebiliyor biraz ama o kadar, silah çeşitliliği yok denecek kadar az sadece aynı silahın farklı rengi ama ismi farklı. Buglara ve optimizasyon sorunlarına değinmeye gerek bile yok. Ayrıca bu oyunda "istikbal g*tlerdedir" diye bir çeviri vardı (tepki geldiği için şu an kaldırılmış olabilir) bu yüzden Türkiye'yi seven hiçbir insan bu illimunati oyununu oynamaz.

Oyunun kötülüğünü kapatmak için Keanu Reeves gibi modası geçmiş ünlülerle anlaşan kötü bir oyun. Hikayesi çok kötü ve oyun sonunda yaptığınız seçimlerden başka seçimler oyunun hikayesini pek etkilemiyor. Oynanış çok kötü bazı yeteneklerle çeşitlenebiliyor biraz ama o kadar, silah çeşitliliği yok denecek kadar az sadece aynı silahın farklı rengi ama ismi farklı. Buglara ve optimizasyon sorunlarına değinmeye gerek bile yok. Ayrıca bu oyunda "istikbal g*tlerdedir" diye bir çeviri vardı (tepki geldiği için şu an kaldırılmış olabilir) bu yüzden Türkiye'yi seven hiçbir insan bu illimunati oyununu oynamaz.
🤣 🤣 🤣 🤣 🤣

Yeni konular

Geri
Yukarı