Cyberpunk şu an alınır mı?

Goodevil

Decapat
Daha fazla  
Steam'de şu an indirimde ve ben bu oyunu PS4 Pro'ya ilk çıktığı zaman almıştım. Ama oynanacak halde değildi. Şimdi bilgisayarıma alacağım. Oyun ne halde şu an hala ocak, şubat aylarındaki gibi sorunları var mı? Sistemim: RX 5550 XT, Ryzen 3 3100 16 GB RAM.

Ben sorunsuz oynuyorum şuan 40 saati geçtim ve baya beğendim. İlk çıktığı zaman buglı çıktı diye bütün oyunu yerden yere vuran yorumları göz ardı edip almanı tavsiye ederim. Ufak tefek sorunlar var ama oynamama engel bir sorunla karşılaşmadım şu ana kadar.

@Goodevil internet üzerinden sisteminize uygun güncel FPS testlerini izlerseniz duruma göre alabilirsiniz. Şayet ben ilk çıktığında bitirmiştim herhangi bir sorun ile pek karşılaşmamıştım.

Ben 1200AF ve RX 570 ile düşük-orta ayarlarda 30 FPS ile oynuyorsam sen çok rahat oynarsın. Oyun hikayesi ve açık dünyası oldukça iyi. Oyun bitti ama açık dünyada hala takılıyorum.

Steam'de şu an indirimde ve ben bu oyunu PS4 Pro'ya ilk çıktığı zaman almıştım. Ama oynanacak halde değildi. Şimdi bilgisayarıma alacağım. Oyun ne halde şu an hala ocak, şubat aylarındaki gibi sorunları var mı? Sistemim: RX 5550 XT, Ryzen 3 3100 16 GB RAM.
Eh işte 25 saatte sadece 1 kez tüm save i bozacak bug oldu eski save olmasa gidiyordu gerçi. Her göreve başlamadan hemen önce save alarak oynuyorum şuan hiç sorun olmuyor bence gayet alınır.

Geri
Yukarı