Cyberpunk vs Dying Light 2 vs RDR2

Eğer RDR 2 tarzında oynayacağınız ilk oyun olacaksa bence alın ama oynamayın. Zamanında ben de böyle bir hata yaptım Witcher 3 bile oynayamıyorum çok kötü (?) geliyor. Üçü arasında RDR 2 en iyi seçim bence.

Çok kararsızım şu an Dying Light 1I bitirmek üzereyim bu 3 oyundan birini alıp indirimden payımı almak istiyorum. Dying Light 2, 1. oyuna göre çok gerilimli duruyor diye kararsız kaldım. Cyberpunk çok eleştirilmişti. RDR2 tarzında ilk oyunum olacağından kararsızım. Tavsiyenize göre kesin alacağım ekstra önerilerinizi de bekliyorum.

RDR2 al Dying Light 1 bitirdikten hemen sonra Dying Light 2 oynarsan biraz sıkabilir Cyberpunk'ı boş ver zaten.

Herkes Rdr2 demiş. Ben de zamanında rdr2 nin bu kadar beğenildiğini görüp almıştım. Fakat oyunun sinematikliği,sürekli karakterler arası diyaloglar hikayeler ve ağır işleyişi beni baya sıktı. Övgülerden dolayı bırakmadım oynamaya devam ettim fakat bitirecek kadar dayanamadım. Onun aksine dying light 2 de hiç sıkılmadım mesela. Demem o ki biraz zevk tercih meselesi.

Dying Light 1 gibi bir efsaneden sonra bu oyunların hiçbiri yeterince mükemmel gelmeyecektir. Dying Light 2'yi yeni bitirdim. Oldukça güzel bir oyun ama 1'in yanından geçemez.

Doğru düzgün bitirdiğim ilk RPG, cidden enfes orta, parkuri, diyalog ve yaşananlar.

Dying Light 1 gibi bir efsaneden sonra bu oyunların hiçbiri yeterince mükemmel gelmeyecektir. Dying Light 2'yi yeni bitirdim. Oldukça güzel bir oyun ama 1'in yanından geçemez.

DL2 daha bir gerilim dolu duruyor hocam ilk olaydan karanlık tünellere girip ecel gibi zombilerle karşılaşmak falan DL1 ilkten alıştırıyor :D

Yeni konular

Geri
Yukarı