Daireye fiber kablo çekmek

Hocam merhaba fiber kablo çekme işlemi nasıl hallettirdiniz.

Hocam tek daire için mümkün olmadığını, bütün daire sakinlerinden söz imzası alınması gerektiğini söylediler. Bizim binada da hazırda 1-2 yıllık sözleşmesi olan kullanıcılar olduğu için yaptıramadık. Ben kendi daireme kaliteli CAT6 kablo çektirdim, 98 Mbps download, 8 Mbps upload alıyorum.

Hocam tek daire için mümkün olmadığını, bütün daire sakinlerinden söz imzası alınması gerektiğini söylediler. Bizim binada da hazırda 1-2 yıllık sözleşmesi olan kullanıcılar olduğu için yaptıramadık. Ben kendi daireme kaliteli CAT6 kablo çektirdim, 98 Mbps download, 8 Mbps upload alıyorum.

Selam hocam bina yöneticisiniz biziz zaten ben kendi daireme fiber çekip kullanamıyor muyum şimdi illa tüm dairelere mi çekilmesi gerekiyor? Burada alt yapıda fiber aktif görünüyor.

Selam hocam bina yöneticisiniz biziz zaten ben kendi daireme fiber çekip kullanamıyor muyum şimdi illa tüm dairelere mi çekilmesi gerekiyor? Burada altyapıda fiber aktif görünüyor.

Türk Telekom fiber internet abonelik talebi oluşturuyorsun boş bir zamanda gelip dairene kadar fiber çekiyorlar.

Geri
Yukarı