Dalga geçenlere karşı cevap vermemek ne hissettirir?

Hocam dalgaya girip girmediğini bile bilmiyorum aslında :D Ben de şu an 1660S'li bir sistem var yeni topladım sayılır. Dedi ki GTA 5'te 30FPS üstü alırsan falan söyle. Ben de MX8'de 70-90 FPS alıyorum arada 40-50 düşüyor dedim. O da, kötü benimki 120 bilemedin 100 veriyor dedi. Ben de ilk başta aynen kötü yazmıştım sonradan sildim nabim yazdım. Sonra Mario da kasar senin ki gibi bir şey dedi ben de şakaya devam ettim dedim seninki açmaz bile. Sonra birden, RTX ekran kartlarında açılmıyordu en son 😉 dedi bir de, Gerçi senin paran da yetmez düşünmene gerek yok falan dedi. Cevap yazmadım ama dalga mı geçiyor geri zekalı mı anlamadım. Bu arada çocuğun maddi durumumu bildiği de yok ortada. Kafa bulup sinir etmeye adam arıyor herhalde.
Yakın arkadaşın mı yoksa çok tanımadığın biri mi?
1660S de kötü bir ekran kartı değil ki 3050 ile kapışıyor.

Hocam dalgaya girip girmediğini bile bilmiyorum aslında :D Ben de şu an 1660S'li bir sistem var yeni topladım sayılır. Dedi ki GTA 5'te 30FPS üstü alırsan falan söyle. Ben de MX8'de 70-90 FPS alıyorum arada 40-50 düşüyor dedim. O da, kötü benimki 120 bilemedin 100 veriyor dedi. Ben de ilk başta aynen kötü yazmıştım sonradan sildim nabim yazdım. Sonra Mario da kasar senin ki gibi bir şey dedi ben de şakaya devam ettim dedim seninki açmaz bile. Sonra birden, RTX ekran kartlarında açılmıyordu en son 😉 dedi bir de, Gerçi senin paran da yetmez düşünmene gerek yok falan dedi. Cevap yazmadım ama dalga mı geçiyor geri zekalı mı anlamadım. Bu arada çocuğun maddi durumumu bildiği de yok ortada. Kafa bulup sinir etmeye adam arıyor herhalde.

Aynen kardeşim sensin deyip geçeceksin. Böyle geri zekalı insanlarla uğraşmak vakit kaybından ibaret.

Sizle dalga geçen, kafa bulan biri karşısında susmak ona nasıl hissettirir?

Kendisini önemsiz hissedecek ve onu takmadiginizi fark edip bir daha size bulasmayacak. Şahsen ben bunun yerine benimle dalga geçenlere dalga geçiyorum, çözüm daha hızlı oluyor.

Susarsan üstüne daha çok gelirler. Sana soru sorarak aşağılamaya veya dalga geçmeye çalışıyorlarsa sen de sorularına soruyla karşılık ver. Kendilerini o şekilde dalge geçilmiş hissederler ve senin de ciddiye almadığını düşünürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı