DDR3 Bellekli Dizüstü Bilgisayar Alınır Mı ?

• Konuyu başlatan Eyes
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 14
  • Görüntüleme 781
Anlıyorum,yani siz 4.099 TL olan bilgisayarı almanız iyi olur diyorsunuz. @Pitbull peki Acer markası hakkında düşünceniz nedir ?
HP Asus ve Lenovo dan başka cihaz kullanmadım. Genel olarak Acer için ısınıyor deniliyor malzeme kalitesi düşük deniliyor. Kullanan arkadaşlardan bilgi almanız daha doğru olur. Acer markadını bütçesi kısıtlı kişilere genellikle öneriyoruz. Ya da bu tip F/P ürün olursa. Ancak ben sizin yerinizde olsam bu zamanda sıfır bilgisayar almam. 4000₺ ye 2. el garantili çok iyi cihazlar var isterseniz bakın araştırın.

@Pitbull Acer markası için sizin dediklerinize bende duydum. Peki sıfır olarak bu üründen daha iyisi bulunabilir mi ? Sizin 4500 TL paranız olsa ve sıfır ürün alacak olsanız bu dizüstü bilgisayarı alır mıydınız ? 2. el için elbette daha iyi ürünler bulunur ancak nakit olarak o parayı veremeyeceğim için alamıyorum.

@Pitbull Acer markası için sizin dediklerinize bende duydum. Peki sıfır olarak bu üründen daha iyisi bulunabilir mi ? Sizin 4500 TL paranız olsa ve sıfır ürün alacak olsanız bu dizüstü bilgisayarı alır mıydınız ? 2. el için elbette daha iyi ürünler bulunur ancak nakit olarak o parayı veremeyeceğim için alamıyorum.
Güncel nesil olarak sizin beğendiğinizi seçerdim.

Anlıyorum o zaman son karar olarak DDR3 olmasına rağmen 4099 TL olan Acer marka dizüstü bilgisayarını alacağım.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı