Değerli/Bilgili forum üyelerinin forumu bırakması

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bahsi geçen kişinin sabıkası var. Hoş şeyler yaşanmadı. Bilgi bir yere kadar sizi kurtarır. Sonrasında akıllarda kötü anılarla anılırsınız. Değer vs. hikaye. Kendi çöplüğünüzü yaratmaya kalkıp çifte standart için ağlayan kişiye değerli denmez.

Bu kadar basit...

Samotne'nin geçmişini bilmiyorum. Discord grupları vb. demişlerdi. Anlamadım.

Böyle bir konu açmak ne kadar doğru?
Gitmiş işte. Kendi isteğiyle forumu bırakmak istemiş ve bırakmış ve bu sanaldan tanıdığın bir kişinin ne kadar umrunda?

Samotne'nin geçmişini bilmiyorum. Discord grupları vb. demişlerdi. Anlamadım.
Şöyle, burada tanıştığımız kişilerle sohbet etme amacı ile bir grup kurduk. Zaten yönetim ve bazı üyeler yüksek beğeni sayısı olduğu için ona biraz ön yargılı davranıyordu. Bu grup meselesi ortaya çıkınca da herkes bizim üzerimize oynamaya başladı, beğeni kasıyor falan filan diye. Daha sonra moderatörleri sunucuya aldık, sadece sohbet amacı ile kurulduğunu gösterdik. Ve konu kapandı.

Artık sonra beğeni kasıyor diyen hiç kimseyi ciddiye almıyorum, sürü psikolojisinin etkisinden çıkamayanlar var hala.

Şöyle, burada tanıştığımız kişilerle sohbet etme amacı ile bir grup kurduk. Zaten yönetim ve bazı üyeler yüksek beğeni sayısı olduğu için ona biraz ön yargılı davranıyordu. Bu grup meselesi ortaya çıkınca da herkes bizim üzerimize oynamaya başladı, beğeni kasıyor falan filan diye. Daha sonra moderatörleri sunucuya aldık, sadece sohbet amacı ile kurulduğunu gösterdik. Ve konu kapandı.

Artık sonra beğeni kasıyor diyen hiç kimseyi ciddiye almıyorum, sürü psikolojisinin etkisinden çıkamayanlar var hala.
Herkesin var. Kimse de önleyemez zaten bu grupları. Önemli olan amacı.

Herkesin var. Kimse de önleyemez zaten bu grupları. Önemli olan amacı.
Geçmişte (2 yıl kadar önce) üyeleri linçlemek ve beğen toplamak amacı ile kurulmuş gruplar varmış. İşte nasıl bir sürü psikolojisi olduğunu sen düşün, birisi "eskiden böyle gruplar vardı" diyor, yüksek beğenisi olan ve sevilen adamlara da hemen beğeni kasıyor yaftası yapıştırıyorlar.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı