Dell S2722HS nasıldır?

Cruella

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Sağlık Teknisyeni
Merhaba. Konu başlığında belirttiğim monitörü sipariş verdim. ASUS TUF Gaming VG279Q1A modeli arasında kalmıştım. Siparişini verdiğim monitörü kullananların yorumlarını ve görüşlerini merak ediyorum. Şimdiden teşekkürler.

Kusura bakmayın evet yanlış olmuş. G2722HS monitörün adı.

Dell çoğu zaman önerdiğim bir markadır. Özellikle monitör sektöründe başarılı buluyorum. Baktığın modelin 24 inç olanı epey sattı ve epey önerdik hala daha öneriyoruz. Stok bitene kadar gözümde F/P.
Fakat 27 inç'te 1080p görüntü çok taze olmuyor. Yakından bakınca 24 inçteki netliği alamıyorsun. Bunu bilmeni isterim.

Dell çoğu zaman önerdiğim bir markadır. Özellikle monitör sektöründe başarılı buluyorum. Baktığın modelin 24 inç olanı epey sattı ve epey önerdik hala daha öneriyoruz. Stok bitene kadar gözümde F/P.
Fakat 27 inç'te 1080p görüntü çok taze olmuyor. Yakından bakınca 24 inçteki netliği alamıyorsun. Bunu bilmeni isterim.

Bende BenQ GW2406Z var ah-IPS çok mennunum sizce nasıl aşırı net. PS4 Pro ve laptop a bağlayıp kullanıyorum çok mennunum.

Teşekkür ederim bilgilendirmen için bende AOC 24 Curved VA panel var. Kardeşime verip bunu aldım. 3700 fiyatı vardı 24 inc 4300 TL fiyati var 27 inc. Bende farka bakarak büyüğünü alayım dedim. Sorun yaşar mıyım bilmiyorum bakalim. 60 cm boşluk oluyor monitorle aramda.

Teşekkür ederim bilgilendirmen için bende AOC 24 Curved VA panel var. Kardeşime verip bunu aldım. 3700 fiyatı vardı 24 inc 4300 TL fiyati var 27 inc. Bende farka bakarak büyüğünü alayım dedim. Sorun yaşar mıyım bilmiyorum bakalim. 60 cm boşluk oluyor monitorle aramda.

24'te alışmışsın 27 inç'e de alışırsın. Yine de aklında olsun 27 inç için ideal çözünürlük 2K'dır.

Merhaba. Bugün monitör geldi ve kurulumunu yaptım testlerini yaptım. Işık sızması, ölü piksel ve ghosting yok. Ghosting cok cok az olabilir. Curved VA panelden geçince bune yahu dedim ama görsellik daha şık ve güzel. Yakınlaşınca pikseller görunebilir demiştiniz fakat hiç öyle bir durum yok. İyi ki almışım diyorum şu an için. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı