Çözüldü Denetim masasında görünmeyen virüs nasıl silinir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

MajeurDeLa

Decapat
Daha fazla  
Selam Technopat'lı sana bir sorum var aşağıya bir fotoğraf koyuyorum aşağıdaki virüsü silmek istiyorum fakat denetim masasında görünmüyor sol altaki oktan kapatınca bilgisayar hızlanıyor tahminimce mining yapıyor fakat kapattıktan 1 saat falan sonra geri geliyor bunu ben nasıl sileceğim bilgisi olan yardım edebilir mi?

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-12-21 183603.png
    Ekran görüntüsü 2023-12-21 183603.png
    11,1 KB · Görüntüleme: 31
Son düzenleyen: Moderatör:
Selam Technopat'lı sana bir sorum var aşağıya bir fotoğraf koyuyorum aşağıdaki virüsü silmek istiyorum fakat denetim masasında görünmüyor sol altaki oktan kapatınca bilgisayar hızlanıyor tahminimce mining yapıyor fakat kapattıktan 1 saat falan sonra geri geliyor bunu ben nasıl sileceğim bilgisi olan yardım edebilir mi?
Bu program virüs ise, defender uyuyor mu?

Şimdi buldum ve sildim. Umarım bir daha gelmez. Bu arada virüsün adı outbyte'mış.
Virüs değil uygulama, hangi virüs uygulama olarak iniyor ve denetim masasından siliyorsun?
Virüs olsa defender silerdi zaten.
Outbyte ne diye aratsaydın keşke bunu yazmadan önce.

Son düzenleyen: Moderatör:
Virüs değil uygulama, hangi virüs uygulama olarak iniyor ve Denetim Masası'ndan siliyorsun.
Virüs olsa Defender silerdi zaten.
Outbyte ne diye aratsaydın keşke bunu yazmadan önce.

Kanka oyun oynuyorum bilgisayar çık ısınıyor onu kapatıyorum düzeliyor. Böyle bir uygulama benim için virüs.

Yeni konular

Geri
Yukarı