Depersonalization muyum?

Gusein

Decapat
Yer
Azerbaycan/Bakü
Merhaba, 2 gün önce banyo aldım saçımı kurutmaya üşendim öyle uyudum yanımda pencere yarım açıktı. Sabah durduğumda sanki beynim durmuştu yaptığım hareketleri bilinçsizce yapıyordum sonra geçer dedim derse başladım en sağlam bildiğim konuyu bile unutmuştum çok az bir şeyini hatırlıyorum sonra akşam arkadaşlarla takıldım eve geldiğimde sanki az önceki anıları yaşayan ben değildim. Aynı belirtileri veren bir hastalık depersonalizationa benziyor. Kendime yabancılaştım bir nevi şu anda yazdıklarımı kendim değil de hangise güç tarafından sanki ellerim yazıyor. Ağrı hiss etmiyorum bilerek elimi sıçak suya bastım fakat hiçbir şey hissetmedim. Böyle durumları aranızda yaşayan oldu mu? Ne önerirsiniz? Ek olarak ansikyete testi yaptım sonuçlar fotoğrafda.

Dosya Ekleri

• Ansikyete.png
    Ansikyete.png
    35,3 KB · Görüntüleme: 50
Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, 2 gün önce banyo aldım saçımı kurutmaya üşendim öyle uyudum yanımda pencere yarım açıktı. Sabah durduğumda sanki beynim durmuştu yaptığım hareketleri bilinçsizce yapıyordum sonra geçer dedim derse başladım en sağlam bildiğim konuyu bile unutmuştum çok az bir şeyini hatırlıyorum sonra akşam arkadaşlarla takıldım eve geldiğimde sanki az önceki anıları yaşayan ben değildim. Aynı belirtileri veren bir hastalık depersonalizationa benziyor. Kendime yabancılaştım bir nevi şu anda yazdıklarımı kendim değil de hangise güç tarafından sanki ellerim yazıyor. Ağrı hiss etmiyorum bilerek elimi sıçak suya bastım fakat hiçbir şey hissetmedim. Böyle durumları aranızda yaşayan oldu mu? Ne önerirsiniz? Ek olarak ansikyete testi yaptım sonuçlar fotoğrafda.

Bende de oluyordu eskiden sık sık sanki kendi kendini değil de başkası seni yönetiyormuş gibi ama azalmaya başladı şu an pek yaşamıyorum o hissi zamanla azaldı ama bir doktora görün benim sana tavsiyem.

İnternette test yapmak yerine bir profesyonele danışın hocam. Buradaki kimsenin yorumu doğru olmaz.

Merhaba, 2 gün önce banyo aldım saçımı kurutmaya üşendim öyle uyudum yanımda pencere yarım açıktı. Sabah durduğumda sanki beynim durmuştu yaptığım hareketleri bilinçsizce yapıyordum sonra geçer dedim derse başladım en sağlam bildiğim konuyu bile unutmuştum çok az bir şeyini hatırlıyorum sonra akşam arkadaşlarla takıldım eve geldiğimde sanki az önceki anıları yaşayan ben değildim. Aynı belirtileri veren bir hastalık depersonalizationa benziyor. Kendime yabancılaştım bir nevi şu anda yazdıklarımı kendim değil de hangise güç tarafından sanki ellerim yazıyor. Ağrı hiss etmiyorum bilerek elimi sıçak suya bastım fakat hiçbir şey hissetmedim. Böyle durumları aranızda yaşayan oldu mu? Ne önerirsiniz? Ek olarak ansikyete testi yaptım sonuçlar fotoğrafta.

Geçti mi dostum?

Yeni konular

Geri
Yukarı