Deprem Sonrası Yağmalama Saçmalığı

Bence buna gerek yok ekonomik durum sebebiyle bunlar oluyor.

Neye gerek yok herifler her malzemeden 3-4 tane götürüp gidiyor. İnsanların enkazının altında hırsızlık yapıyorlar. TSK yine gereğini yapmalı. Zamanında 99 depreminde küçücük sabilerin bulunduğu enkazlarda yardım yapacağız diye yalan söyleyerek hırsızlık yaptılar. Bunu gören komutan da adama gereğini yaptı. Yine yapılmalı.

Adamlar kendi eşyalarını da kurtarıyor olabilir. Hiç kaçıyor gibi görünmüyorlar. Her atılan kemiğe de atlamayın lütfen.
Video sonunda Jandarma/Polis çağırın diye bağırıyor adam.

Neye gerek yok herifler her malzemeden 3-4 tane götürüp gidiyor. İnsanların enkazının altında hırsızlık yapıyorlar. TSK yine gereğini yapmalı. Zamanında 99 depreminde küçücük sabilerin bulunduğu enkazlarda yardım yapacağız diye yalan söyleyerek hırsızlık yaptılar. Bunu gören komutan da adama gereğini yaptı. Yine yapılmalı.

Farklı şehirlerden geldiler yardım diye fakat hırsızlık yapıldığını duyulunca askerlere vur emri verildi. Baktı leş kargaları birkaç tanesi indirilince çil yavrusu gibi dağıldılar. Oraya bir tane polis tek mermi ateş etse bak ne oluyor.

Neye gerek yok herifler her malzemeden 3-4 tane götürüp gidiyor. İnsanların enkazının altında hırsızlık yapıyorlar. Tsk yine gereğini yapmalı. Zamanında 99 depreminde küçücük sabilerin bulunduğu enkazlarda yardım yapacağız diye yalan söyleyerek hırsızlık yaptılar. Bunu gören komutan da adama gereğini yaptı. Yine yapılmalı.

Enkazın altında hayatı riskte olan insanlar var bizim milletin umurunda mı hemen marketlere dalmışlar.

Biz ülke olarak arada kalmışız varya. Vatandaşa sorsan şeriat ister şeriatın ne olduğunu bilmez, her türlü günah sayılan şerefsizliği yapar namusunu kirletmez. Sorsalar bunların hepsi müslüman. O zaman bu sevgili "müslümanlara" şeri hukukla yargı yapılsın bak bakalım bir tane suç işliyorlar mı? Şerefsizler...

Yeni konular

Geri
Yukarı