Depremi HAARP mı yaptı?

Ya kardeşim hadi HAARP yapmış olsun, bu geminin Türkiye'ye girişine izin veren kim peki? Tek suçu yine Amerikaya'mı atacaksınız? Şöyle saçma şeylere inanmak yerine binaları güçlü yapsaydınız bugün can kaybı daha az olabilirdi.

Bana da mesaj geldi NSA'dan. Oyumu KK'ya vermezsem, bunu hemen tespit edeceklerini ve tekrar deprem yapacaklarını yazdılar. Bunlar gerçek arkadaşlar. İnkarcılara inanmayın.

Tetikleyebilecek güçte olabilir HAARP. Fakat bunun mümkün olduğunu veya böyle çalışmalar görmedik. HAARP içerik, donanım ve özellik olarak bilinmemektedir. Detayları paylaşılmıyor. Bu olan depremler doğal ve beklenen şeylerdi, onca söyleniyordu. Burada olacak bir depremi takip ettiğim adı sayılır isimler de belirtmişti, Twitter da da görmüştüm. Fakat böyle gerçekleşmesi gerçekten şok yarattı, bundan sonra kimse rahat olamaz ülkede. Özellikle deprem bölgesinde olur.

Bu toprakların doğusundan batısına deprem ülkesi. Yer altı fay hatları sonucu oluyor. Haarp diye kehanet üreteceğine neden yardım yapılamıyor. En önemlisi bu depremlerin düzgün binalar olsaydı. Sıkı tedbir ve denetimler ile engellenebileceği bilindiği halde neden önlem alınmadığını göz göre göre insanların cinayete kurban gittiğini yazsa köşe yazısına.

Bu bir algı çalışması oluyor misal o bunu deyince onun karşıtı gruptakiler diyor ki aa bakın bu böyle demiş görüyorsunuz ya bakın biz en doğrusuyuz onlar ise en yanlışı. Konsolide meselesi.

Haliyle de şimdi atıyorum ben usulsüzlükten göre göre cinayetten işin tekniğinden biliminden bahsettim diyelim ne oluyor beni de o gruba koyup itibarsızlaştırıyorlar.

Bu sayede ben bir kamuoyu yaratırsam ya da bir farkındalık atıyorum müteahhitler siyasetçiler vergiden kaçıracağım diye malzeme çalanlar taksirli binalar yapanlar uzatmayayım şimdi bunlar hakkında

Bana sen harpçısın harpçılar böyle böyledir deyip bir iptal çalışması bir linç: Yapacaklar itibarsızlaştıracaklar.

Bu sayede insanlar da bana karşı cephe alacak ve onlar da rahatlayacak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu bir algı çalışması oluyor misal o bunu deyince onun karşıtı gruptakiler diyor ki aa bakın bu böyle demiş görüyorsunuz ya bakın biz en doğrusuyuz onlar ise en yanlışı. Konsolide meselesi.

Haliyle de şimdi atıyorum ben usulsüzlükten göre göre cinayetten işin tekniğinden biliminden bahsettim diyelim ne oluyor beni de o gruba koyup itibarsızlaştırıyorlar.

Bu sayede ben bir kamuoyu yaratırsam ya da bir farkındalık atıyorum müteahhitler siyasetçiler vergiden kaçıracağım diye malzeme çalanlar taksirli binalar yapanlar uzatmayayım şimdi bunlar hakkında

Bana sen harpçısın harpçılar böyle böyledir deyip bir iptal çalışması bir linç: Yapacaklar itibarsızlaştıracaklar.

Bu sayede insanlar da bana karşı cephe alacak ve onlar da rahatlayacak.

Aslında amaç tribüne oynayıp atmosferi ve insanların zihinlerini karıştırmak denilebilir. İnsanların tepki oluşturmasını hataların örtülmesi istenmekte.

Bunun gibi bir sürü haber var. Bu doğru mu? Bana pek gerçekçi gelmedi.

Celal Şengör dünkü teke tek yayınında anlattı zaten. "Bir gemi var, yerin 20 kilometre altına inecek, deprem yaratacak. Böyle bir şey olabilir mi? " tarzı bir şey dediğini hatırlıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı