Depresyona girmek üzereyim

xCheesy99

Decipat
Makaleler
2
Yer
Sweet Home Alabama
Merhaba arkadaşlar. Bugün çok mutsuz ve keyifsizim ağlamaklıyım yani. Sabah kalkar kalkmaz aniden burnum kanamaya başladı burnumu da hiç ellemiyorum normalde. Fakat bu çok önem sarf etmiyor. Bugün diş doktoruna gittim. Eskiden bir beceriksiz doktorun azı dişime süt dişi dolgusu koyması yüzünden bu olaylar gelişti. Bugün yeni gittiğim ve tanıdığım bir doktor o dolguyu değiştirdi çok iyi bir doktor ve nazik bir şekilde davrandı. 2 haftalık geçici ve güzel aromalı bir dolgu koydu. O dişim 2 haftaya kadar ağrımaz ise normal dolgu koyacak. Asıl olaylar şimdi başlıyor. Normal dolgu koysa bile 1-2 sene sonra kanal tedavisi isteyecekmiş. Eğer 2 haftaya kadar ağrırsa yine kanal tedavisi yapılacakmış. Ben çok mutsuzum bu yüzden. Kanal tedavisinin zorluğunu ve acısını çok iyi bilirim çünkü yaşadım ve o tedaviyi rüyamda dahi görmek istemezdim. Sadece bu mu? Hayır. Ailemde de doktora gitmesi gerekenler var. Bu aralar üstümüze nazar değdi. Bu arada o beceriksiz doktoru Allah'a havale ediyorum umarım mesleğinde başarısız olur. Bana bu olayı yaşamamı sağlayan doktor yani..

Son düzenleme:

Geri
Yukarı