Ders çalışmak istiyorum

Ömer Yomra

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RX6600 8 GB 16 GB RAM RYZEN 5 5500
Merhaba arkadaşlar. Ben adalet ön lisans öğrencisiyim, 1 buçuk sene sonra DGS sınavına gireceğim. 60 matematik sorusundan en az 35 net yapmam gerekiyor fakat sıfırım ve ders çalışmayı sevmiyorum nasıl ders çalışmaya başlayabilirim? Nasıl bir yol izleyip program oluşturabilirim? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Merhaba arkadaşlar. Ben adalet ön lisans öğrencisiyim, 1 buçuk sene sonra DGS sınavına gireceğim. 60 matematik sorusundan en az 35 net yapmam gerekiyor fakat sıfırım ve ders çalışmayı sevmiyorum nasıl ders çalışmaya başlayabilirim? Nasıl bir yol izleyip program oluşturabilirim? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Aynı ben. Şahsen ben kendime bir hedef koyduğum zaman onu yapmak için çok çalışırım. Yapamazsam şöyle olayım falan derim. Kendine günlük soru sayısı / ders çalışma saati falan yap.
Ben ilkokul muyum kardeşim dediğini duyar gibiyim. İnan bana yaşı yok. Bende çok işe yaradı.

Önce gündüz mü çalışabiliyorsunuz yoksa gece mi onu bilmeniz lazım. Çoğu arkadaşım gündüz çalışırken ben gece çalışabiliyorum. Bunu bulduktan sonra sizin kararınız eğer çalışıp iyi bir şey mi olacaksınız yoksa çalışmayın daha mı kötü olacaksınız.

Geri
Yukarı