Ders ve oyun bir arada olmalı mı?

Zerisez

Decapat
Daha fazla  
Oyun bilgisayarı almak istiyorum. Derslerime etkisi olur mu? Biraz araştırdım bazı kişiler etkisi olur diyor. Bazı kişiler 2 saat oynarsın kafa dağıtmak lazım diyor. O yüzden kesin bir sonuca varamadım. Yardımcı olursanız sevinirim. Aranızdan abilerim ve ablalarımdan hem ders-hem oyun oynayan varsa yazarsa sevinirim.

İnsanın içinde ders çalışma isteği olmadığında istersen tüm teknolojik aletlerden mahrum bıraksınlar, boş duvara bakarsın yine ders çalışamazsın. Bence oyun oynama hevesin varken al, büyüdükçe içindeki heves azalabilir. (ben ve çoğu kişide olduğu gibi)

Yapacaklarını tamamen bitirdikten sonra oyna ama yapman gerekenleri bitirmeden oynarsan birkaç kere ipin ucu kaçar ben hem bütün işlerimi hallederim hem de oyunumu oynarım diyorsan oyna yoksa bulaşma gider kafa iyice.

Oyun bilgisayarı almak istiyorum. Derslerime etkisi olur mu? Biraz araştırdım bazı kişiler etkisi olur diyor. Bazı kişiler 2 saat oynarsın kafa dağıtmak lazım diyor. O yüzden kesin bir sonuca varamadım. Yardımcı olursanız sevinirim. Aranızdan abilerim ve ablalarımdan hem ders-hem oyun oynayan varsa yazarsa sevinirim.

Tabii ki de olmalı ders ders nereye kadar kafanızı zihninizi boşaltmanız gerekir.

Lise 12'ye kadar 0 ders çalışarak geldim. Ortalamam minimum 63 civarı oldu. 12. sınıf altındaysan ders çalışarak kafanı yormana gerek yok. Gir oyununa rahatına bak 🖖

Yeni konular

Geri
Yukarı