Dertleşelim konuşalım

Usta hayaliniz için geç değil bugün okuduğun liseye bakmıyorlar alanda ikinci iş olarak düşünebilirsin.
Aslında iki tane üniversite bitirsem çok geç kalır mıyım diye düşünüyorum ama sanırım geç kalırım. Zaten lisenin bitmesi 18 yaş olacak araya bir sürü şey girecek bir de 4 senelik hatta daha fazla iki tane üniversite okuduğumu düşündüğüm zaman o süre içerisinde şu anda okuduğum işte iyi yerlere gelebileceğimi düşünüyorum. Kafam bayağı karışık bu aralar. Tercih zamanı yanlış karar vermiştim daha da kötü olsun istemiyorum.

Klasik takılmayı seviyorum.

Bende severim usta sevmem demedim.
Aslında iki tane üniversite bitirsem çok geç kalır mıyım diye düşünüyorum ama sanırım geç kalırım. Zaten lisenin bitmesi 18 yaş olacak araya bir sürü şey girecek bir de 4 senelik hatta daha fazla iki tane üniversite okuduğumu düşündüğüm zaman o süre içerisinde şu anda okuduğum işte iyi yerlere gelebileceğimi düşünüyorum. Kafam bayağı karışık bu aralar. Tercih zamanı yanlış karar vermiştim daha da kötü olsun istemiyorum.

İki üniversite birden okunabiliyor üniversite 1'de başarılı olun ikinceye alan bakılmaksızın izin verirler.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Evet gece 00:55'i gösteriyor gece bitse bile dertler bitmiyor.
İleride aç kalmaktan, işsiz kalmaktan korkuyorum.

İnşallah iş bulursun usta ne deyim bilemedim bazen hayatı şansına yaşıyoruz.
@Shuichi Tatsuo usta seni bu konuya davet ediyorum çünkü ilk konularıma cevap veren sendin senin mahzuru yoksa geceye güzel insan çağıralım.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı