Devlet Bahçeli: Netflix artık haddini aşmıştır

Genelleme konusunda yanlış bir şey yapmışlar ama Netflix gerçekten son zamanlarda haddini aştı. Saçma sapan diziler falan, veya sadece LGBT üzerine olan diziler ve benzeri.

Saçma sapan yaz dizilerine bir şey demiyorlar, bizim ücretini ödeyerek izlediğimiz şeylere engel oluyorlar.

Yaz dizilerinden nefret ediyorum genel olarak. Ama bizim güzel devletimiz (!) bu tarz dizilerin Türkiye'yi çok güzel yansıttığını söylüyor, altında mustangler falan :D?

Netflix ne izledim ne kullandım. Tek diyeceğim parayi vermişse verenin tercihidir. Lakin bu tarz içerikleri hesapta kisitlama tarzi olay varsa hoş olabilir. Yoksa zaten kullanmiyorum o kadar önemli değil.

Netflix ne izledim ne kullandım. Tek diyeceğim parayi vermişse verenin tercihidir. Lakin bu tarz içerikleri hesapta kisitlama tarzi olay varsa hoş olabilir. Yoksa zaten kullanmiyorum o kadar önemli değil.

İsteyen izler, dediğin gibi. Ama o eş cinsel dizilerini küçük yaştaki çocukların izleyip etkilenmesi kötü bir durum. Çocuk daha eşcinselliğin anlamını bilmiyor, gidiyor sonra dışarıda ben geyim diyor.

İsteyen izler, dediğin gibi. Ama o eş cinsel dizilerini küçük yaştaki çocukların izleyip etkilenmesi kötü bir durum. Çocuk daha eşcinselliğin anlamını bilmiyor, gidiyor sonra dışarıda ben geyim diyor.

Maalesef bunlar çok. Bu yüzden aileleri göz kulak olması lazim. Ya da bu içerikleri kisitlamak için bir mod olmasi lazim.

Diyarbakır il başkanın neler yaptı Bahçeli?
Hiç o konuda konuşmuyorsun?...
Tutuklanmadan bir gün önce kimden ne haberler aldınız da görevden çektiniz sapığı? Bu görevden alma sizi kurtaracak mı sanıyorsunuz?
Her türlü suçu işleyen bir sapığa yıllarca göz yumuyor ama yakalanınca anında satış...
Ortağın "Apo'nun tecritini kaldırma" pazarlığı içinde görünüyor. Bir sözün var mı bu konuda?

Sosyal medyanin etkisine rehabetine kapilip daha hayatin yüzünü görmeden böyle gezenleri görünce acıyorum ve üzülüyorum.

Eş cinsel olan kişilerin birçoğu yaşadığı tramvalardan sonra eş cinsel oluyor. Şimdi ise sadece ünlü olmak için veya dikkat çekmek için oluyorlar. Acaba gelecekte ne yaşayacak bunlar.

Geri
Yukarı