Devletin sunduğu yazılım dersleri hakkında

334155

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Sakarya
Arkadaşlar devletin sunduğu yazılım dersleri başladı mı? Başlamadıysa ne zaman başlar? Bilgili birisi yardımcı olursa sevinirim.

Ben geçen girdim kayır oldum. Derse tıklıyorum beni bir yere yönlendiriyor aradığınız ders veya kurt bulunamadı yazıyor. Bu nasıl iş?

Arkadaşlar tam olarak neyin başlamasını kast ediyorsunuz anlamadım? Ben BTK Akademi üzerinden videolara sorunsuz ulaşıyor ve izliyorum.

1 milyon yazılımcı eğitmek iyi de Türkiye'de 1 milyon yazılımcı için iş yokki. Yazılımcılık sadece C, Java bilmekle olacak iş değil ki. Yazılımcılığın grafik, mobil vs. diye onlarca alt başlığı var. Atanamayan yazılımcı gibi bir şey olur büyük ihtimal.

1 milyon yazılımcı eğitmek iyi de Türkiye'de 1 milyon yazılımcı için iş yokki. Yazılımcılık sadece C, Java bilmekle olacak iş değil ki. Yazılımcılığın grafik, mobil vs. diye onlarca alt başlığı var. Atanamayan yazılımcı gibi bir şey olur büyük ihtimal.
Zaten 1 milyonun 100 binini işe alacaklar. Lafta 1 milyon istihdam diye gösteriş yapıyorlar. :) Çokta şe etmemek lazım alıştık artık.

Arkadaşlar tam olarak neyin başlamasını kast ediyorsunuz anlamadım? Ben BTK Akademi üzerinden videolara sorunsuz ulaşıyor ve izliyorum.
Hocam şu videoya bir bakın isterseniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı