Diğer forumlarda Technopat Sosyal'den nefret edilmesi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Merak ettim bi bakayım dedim konu dışına. Bir başlık gözüme çarptı ""Technopat neden bu kadar acımasız." Konuya baktığımda "Akıllı telefon kadar akıllı olmadıkları için böyle" yazmışlar. Benim orada da burada da hesabım var. Ancak Sosyalde böyle bir konu ile karşılaşmadım.
Kurallar uyuldukça düzen olur.

Ben de sevmiyorum açıkca söyleyeyim noktadan önce boşluk olmaz diye 1 gün ceza yedim böyle saçmalık olmaz. Ama forumlar arasında en bilgili insanlar burada ve gayet düzenli site farkı buranın bu bence.

Ben de sevmiyorum açıkca söyleyeyim noktadan önce boşluk olmaz diye 1 gün ceza yedim böyle saçmalık olmaz. Ama forumlar arasında en bilgili insanlar burada ve gayet düzenli site farkı buranın bu bence.
Değiştirdiler ya saatlik veriyorlardı güya. Ben hep 1 günlük yemeye devam ettim.

"Eskici bağırır ama antikacı bağırmaz." Oyunla özetlersek zamanında Dota2 oynayanlar LOL'ü ezmeye çalıştılar. PUBG oynayanlar Fornite'ı ezmeye çalıştılar falan filan. Bu arada bu konuyu açmak gerçekten manasız... İsteyen istediğini eleştirir, önemli olan özeleştiri yapıp kendini geliştirmek.

Aynen öyle, başlatan arkadaş böyle bir konuya sosyalde rastlamadım demiş, ama bu konu da diğer forumlardaki konulara eşdeğer.. Her iki forum da gözümde aynı seviye de benim.

Belki de sadece bir virgülü unuttuğum için ceza almıştım. Ama bir Moderetörün yaptığı büyük bir yazım hatasını şikayet ettikten sonra ceza almadı sadece mesajını çok sonradan düzenledi. Ancak bence eskiye göre ceza sistemi daha iyi. Burada bahsettiğim olay çok öncedendi.
Değiştirdiler ya saatlik veriyorlardı güya. Ben hep 1 günlük yemeye devam ettim.
Aynen öyle. Ben de virgülden sonra boşluk bırakmadığım için 1 gün ban yedim. Eğer Technopat bu tür nefret söylemleriyle karşılaşmak istemiyorsa bir an önce karşı tarafın Türkçesini kınamak yerine ceza sistemine biraz daha çekidüzen vermeli.

Türkçe kelimenin yanlış yazılmasına uyarı verilir tamam da noktadan sonra boşluk bırakılmadığı için uzaklaştırma almak cidden mantıksız. Herkes klavye ile yazmıyor sonuçta mobilden giren de var.
Mesela ben laptop alacağım zaman acil konu açmıştım zaman olarak sıkışık bir durumdaydım sırf bu yüzden 1 gün yorumlara cevap yazamadım. Büyük sıkıntı çektim o zor zamanlarımda.
Burada biraz da moderatörlerin hatası var daha üst yöneticilerin yeterli denetimi yapması lazım.
Onun dışında kaliteli bir forum, daha çok bilime, teknolojiye dayalı fakat üyeler bu konuda gerçekten bilgili. Misal öğrendiklerimin neredeyse yarısını burada takılarak öğrendim ben de.

Türkçe kelimenin yanlış yazılmasına uyarı verilir tamam da noktadan sonra boşluk bırakılmadığı için uzaklaştırma almak cidden mantıksız. Herkes klavye ile yazmıyor sonuçta mobilden giren de var.
Mesela ben laptop alacağım zaman acil konu açmıştım zaman olarak sıkışık bir durumdaydım sırf bu yüzden 1 gün yorumlara cevap yazamadım. Büyük sıkıntı çektim o zor zamanlarımda.
Burada biraz da moderatörlerin hatası var daha üst yöneticilerin yeterli denetimi yapması lazım.
Onun dışında kaliteli bir forum, daha çok bilime, teknolojiye dayalı fakat üyeler bu konuda gerçekten bilgili. Misal öğrendiklerimin neredeyse yarısını burada takılarak öğrendim ben de.
Empati 0.

Boş konuşmuşlar. Erdem Alsırt'ın kendisinin de açtığı konular kadar boş bir insan olduğunu daha önce anlamıştık zaten. O konuya cevap verenlerin de kuyruk acısı da kendi dillerini doğru kullanmayı bilmeyip ceza aldıkları için muhtemelen.
Erdem Alsırt'ın bu forumda dolaşma amacı bomboş.
Yalnız ufacık bir sorun var, evet açtığı konular vb. mantık içermeyebilir yada iyi konular olmayabilir ancak bu size o insana ''boş, gereksiz'' deme hakkını sunmaz. Bu arada eleştiri konusu hakkında bir bilgim yok şuan yeni duydum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı