Dijital lisanslı Windows 10 nasıl kurulur?

48ajan

Hectopat
Arkadaşlar yeni PC topladım Windows 10 kuracağım. bende sadece dijital lisans var. USBve CD yok. Windows’u nasıl kurabilirim Dijital lisans Windows 10.

Microsoft'un kendi sitesinden Windows 10'u İSO olarak indirin. Technopat'ın hazırladığı Rufus ile Windows 10 kurulumu adlı videoyu izleyerek bir USB oluşturun. Daha sonra USB'den bilgisayara format atın. Lisans kodu girme ekranına elinizdeki kodu girin. İşlem tamamdır.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Microsoft'un resmi sitesinden gönül rahatlığıyla son sürüm Windows 10 ISO dosyasını indirip, Rufus ile Flash belleğe yazıp kurulumunuzu yapabilirsiniz. Eğer USB yok ise DVD'ye yazıp temiz kurulumunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Fakat son sürüm ISO dosyaları boyutu yüzünden tek bir DVD'ye sığamayacak kadar büyük. En azından kendim denediğim DVD'lerde bu sorunu gördüm. Elbette bununda bir çözümü var. Maalesef el değmemiş eski sürümlerden birinin ISO dosyasını indirip onu DVD'ye yazmak lazım. Kurulumdan sonra bu da size baya bir zaman kaybı uğratır. Bir ton güncellemeye zaman gider böyle yaparsanız.

Microsoft'un kendi sitesinden Windows 10'u İSO olarak indirin. Technopat'ın hazırladığı Rufus ile Windows 10 kurulumu adlı videoyu izleyerek bir USB oluşturun. Daha sonra USB'den bilgisayara format atın. Lisans kodu girme ekranına elinizdeki kodu girin. İşlem tamamdır.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Kasa daha 0 sadece sürücü yok

Microsoft'un resmi sitesinden gönül rahatlığıyla son sürüm Windows 10 ISO dosyasını indirip, Rufus ile Flash belleğe yazıp kurulumunuzu yapabilirsiniz. Eğer USB yok ise DVD'ye yazıp temiz kurulumunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Fakat son sürüm ISO dosyaları boyutu yüzünden tek bir DVD'ye sığamayacak kadar büyük. En azından kendim denediğim DVD'lerde bu sorunu gördüm. Elbette bununda bir çözümü var. Maalesef el değmemiş eski sürümlerden birinin ISO dosyasını indirip onu DVD'ye yazmak lazım. Kurulumdan sonra bu da size baya bir zaman kaybı uğratır.
Benim kasa sağ 0sadece. Yazılımı kuramadım

Yeni konular

Geri
Yukarı