Diş çekimi yapılacakken iğne korkusu olması

Bahsettiğiniz şey sanırım ağızın içine yapılan iğne ben bizzat yaşadım hiçbir şey olmuyor olay şöyle.
Ağızına fısfıs sıkıyorlar uyuşması için yoksa dayanılamaz derece acılı olur ancak fısfısın etkisi büyük.
Sonra dişini çekmek için dişinin yukarıdaki kısımlarını iğne ile uyuştururlar (hiç acımaz desem yeridir)
Sonrada dişini çekiyorlar ve bende kök oluşmasına rağmen çok acı olmamıştı görünüdüğü gibi korkunç değil aslında.

Sünneti uyanık mı oldunuz?
Evet
Akşam gelip konuyu güncelleyeyim.
Arkadaşlar bugün 5 gibi gittim amcam ağzımin farklı yerlerine 1 iğneden 4 kere uyuşturucu verdi. Özellikle 2 kere ete vurdu sanırım bayağı bir batırdı. Aslında acı olmadı ama çekildikten 1 dakika sonra tansiyonum çok düştü (psikolojik olduğunu düşünüyorum). Her iğne yediğimde acımasa bile tansiyonum banko düşüyor bu seferde aynısı oldu. Velhasıl 2 dışte çekildi ama hala kanıyor. Az bir şey ağrı var ama ölümcül değil bunların yanında dediğim gibi az da olsa kanama var şuanda kanamanin durmasını bekliyorum. Burdan konuyu okuyan arkadaşlara tavsiyem fiziğinizden ziyade psikolojinizi iğneye hazırlayın çünkü iğne acıtmıyor ama kendini o kadar geriyorsun ki tansiyonun düşüyor. Bu arada kanama dursun diye yemekten sonra sirke ve tuzlu su ile gargara yapacağım.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı