Dışarda bir şey söylemek için dokunan tipler

Arkadaşlar, elbette seslendiyse ve duymadıysam hafifçe dürtmesinde bir sıkıntı yok. Hatta duymadıysam ben kendisinden özür dilerim fakat adam önümde mesela hem konuşuyor hem de omzumu dürtüyor. Yahu medenice söylemek varken neden böyle bir hareket yapıyor?

Evet, çok yaşanılan bir durum ama çok yaşanılıyor diye doğru mu oluyor? Bence çok rahatsız edici. İnsanların bu konuda daha dikkatli olması gerektiğini düşünüyorum.

Psikolojik olarak bakarsak. Karşıdaki kişinin sizden hoşlandığı ve ilginizi çekmeye çalıştığı anlamına gelir. Yani pek bi sorun yok banada yapıyor değer veren insanlar hoşuma bile gidiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Rahatsız olacaksanız söyleyeceksiniz "Hayırdır baba ne dokunuyon?" bunları diyemeyecek kadar özgüvenli değilseniz bence çok kafaya takmayın, yapacağımla olmuyor o işler.
İnsanları kırmayı sevmiyorum. Bunun özgüvenle ne alakası var? Her işi bağırıp çağırmakla mı çözeceğiz? Sizce doğru olan bu mudur?

Abartmaya gerek yok biri omzuna dokundu diye birini dövecek halin yok ya! Dokunmak var, dokunmak var, art niyet olmadığı sürece sıkıntı göremiyorum.
Yok hocam şiddete kesinlikle karşıyım. Benim bahsettiğim durumu zaten anlayanlar anladı. Hafifçe dokunmalarda sıkıntı yok bazıları öyle bir dürtüyor ki resmen itiyor. Neyse bir şey paylaşmak istedim sadece. Konu kapanabilir de.

Yok hocam şiddete kesinlikle karşıyım. Benim bahsettiğim durumu zaten anlayanlar anladı. Hafifçe dokunmalarda sıkıntı yok bazıları öyle bir dürtüyor ki resmen itiyor. Neyse bir şey paylaşmak istedim sadece. Konu kapanabilir de.
Kibarca onları uyarmanız gerek. Dirsek atıp bayıltana kadar dönmeyin sakın. Yada hop, hop temas yok! Diye bağırın. :D

Karıştırmışım. İyi geceler.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı