Düşündüğüm şeyi bir anda söylemek

Bahsettiğin replik Börü adlı diziden. 4. bölüm, Ejder'deki sorgudan.

Eki Görüntüle 852654
Sen varya sen adamsın ya vallahi bak tamam tertemiz oldum yatsam 24 saat uyurum valla ki ben Börü'yü 6-7 kere bitirmişimdir ondan kaldı kesin aklımda...
Ah be dostum. Sen de mi. Forumda açılan bu tarz konuların sebebi çoğunlukla obsesif-kompülsif bozukluk belli ki. Bende de var bu sıkıntı oradan biliyorum. Ufak tefek şeylere takılıp, sürekli o takıldığın şeyin başına gelmesine sebebiyet verebiliyor böyle. Bir seferliğine ağzına anlamsız kelime gelse ve takılmasan bir daha olmayacak. Ama muhtemelen sen sürekli şu an kendini yiyorsun acaba sıkıntı mı var, beynimde bir sorun mu var diye.

Bir kez bu düşünce kafaya girince atması zor olabiliyor. Ama korkma, üstüne düşmezsen beyinde yeni sinir ağı oluşmaz bu konu hakkında ve kaybolup gider. He bir süre bu durumu yaşayabilirsin, ama bu yapay bir beyin kilitlenmesi senin için. Beyninin kitlendiği falan yok. Sadece yaşadığın anlamasız olaya anlam yükleyip kafanda bitirmeye çalışıyorsun. Biraz rahat ol geçecek emin ol :)

Diyecektim kiiii...... :D
Vallahi sorma kardeş ya Annem'i 4 ay önce kaybettik MS hastalığı vardı kesin bize de geçti genlerden unutuyorum sürekli ve bu tarz problemler sürekli geliyo başıma bir keresinde bir şarkıyı bulmak için tam 2 ay kendi kendimi yıprattım 6-7 kilo verdim uykusuzluktan yorgunluktan.

Vallahi sorma kardeş ya annemi 4 ay önce kaybettik. MS hastalığı vardı, kesin bize de geçti. Genlerden unutuyorum sürekli ve bu tarz problemler sürekli geliyor başıma. Bir keresinde bir şarkıyı bulmak için tam 2 ay kendi kendimi yıprattım. 6-7 kilo verdim uykusuzluktan, yorgunluktan.
Başın sağ olsun kardeş.

Sen varya sen adamsın ya vallahi bak tamam tertemiz oldum yatsam 24 saat uyurum valla ki ben Börü'yü 6-7 kere bitirmişimdir ondan kaldı kesin aklımda...

Vallahi sorma kardeş ya Annem'i 4 ay önce kaybettik MS hastalığı vardı kesin bize de geçti genlerden unutuyorum sürekli ve bu tarz problemler sürekli geliyo başıma bir keresinde bir şarkıyı bulmak için tam 2 ay kendi kendimi yıprattım 6-7 kilo verdim uykusuzluktan yorgunluktan.
Dostum öncelikle başın sağ olsun, çok üzüldüm :( Demek ki tespitim bir noktada doğruymuş. Eğer kendini bunalmış, sıkılmış hissedersen kesinlikle ihmal etme ve bir uzmana başvur. Uykudaki psikolojik hastalıklar genelde travmatik olaylar sonucu ortaya çıkmaya başlar. Lütfen kendini hırpalama olur mu :)

Dostum öncelikle başın sağ olsun, çok üzüldüm :( Demek ki tespitim bir noktada doğruymuş. Eğer kendini bunalmış, sıkılmış hissedersen kesinlikle ihmal etme ve bir uzmana başvur. Uykudaki psikolojik hastalıklar genelde travmatik olaylar sonucu ortaya çıkmaya başlar. Lütfen kendini hırpalama olur mu :)
Âllah razı olsun sağol dostlar sağolsun elimden gelen birşey değil iradem güçlüdür aslında 7-8 sene sigara içip tek seferde bıraktım mesela 620.ci günümdeyim 1 fırt bile içmedim ama bu tarz psikolojik sıkıntılara karşı gelemiyorum maalesef gecenin bir yarısı uyanıp bilgisayarı açıp araştırmaya üşenmem afedersin aşırı çişim gelsin kalkmaya üşenirim ucuna gelene kadar ☺️

Yeni konular

Geri
Yukarı