Discord işlemci çok kullanması

Bas konuş olmayınca arka plandaki her sesi iletmek için işlemciden ve RAM'den bir miktar kullanır. Bilgin yoksa boş yazma bro.

Bilgim var bunca senelik bilgisayar kullanıcısıyım bunun gibi boş bir açıklama görmedim. Bir de bas konuş yaptığında normalden daha çok RAM harcar bir anlık o sesi açmak için.

Bilgim var bunca senelik bilgisayar kullanıcısıyım bunun gibi boş bir açıklama görmedim. Bir de bas konuş yaptığında normalden daha çok RAM harcar bir anlık o sesi açmak için.
@Lyraess Sen konuşmadığında da Discord karşıdaki sesi sana zaten ileteceğinden aynı miktarları kullanır. Şu an bu söylediğin şey tamamen saçmalık yani.
Karşıdaki sesi sana verecekse senin sesini ona iletmesi için de birşeyler harcaması lazım değil mi sayın çok bilgili kardeşlerim? Bilginiz yoksa yazmayın be, bitmediniz bir türlü.

Karşıdaki sesi sana verecekse senin sesini ona iletmesi için de bir şeyler harcaması lazım değil mi sayın çok bilgili kardeşlerim? Bilginiz yoksa yazmayın be, bitmediniz bir türlü.

Anlamadın galiba şöyle açıklayayım:

Bas konuş; o sesi iletmek için tüm gücünü kullanmak zorunda kalır.

Otomatik ses iletme: Orta düzeyde RAM yer ve tüm gücünü kullanmak zorunda olmaz.

Anlamadın galiba şöyle açıklayayım:

Bas konuş; o sesi iletmek için tüm gücünü kullanmak zorunda kalır.

Otomatik ses iletme: Orta düzeyde RAM yer ve tüm gücünü kullanmak zorunda olmaz.
Bunu neye dayanarak söylüyosun kardeşim? Bir şey diyorsun ama içi bomboş. Kaynak göster değer göster eyvallah diyeceğim ama burda sadece "o bunu yapar bu şunu yapar" diyorsun, o bir şeyi kanıtlamaz.
@Lyraess Bu dediğini onaylayacak bir kanıtın var mı? Konuşma esnasında kullanım değerlerini kontrol ettin mi böyle emin konuşuyorsun? Bilginiz yoksa yazmayın diyorsun, bihabersin.
Çift ekran kullandığım için yan ekranda MSI Afterburner ve Görev Yöneticisi açık olarak bekliyor. Bilgilendireyim dedim. :D

Bunu neye dayanarak söylüyorsun kardeşim? Bir şey diyorsun ama içi bomboş. Kaynak göster değer göster eyvallah diyeceğim ama burada sadece "o bunu yapar bu şunu yapar" diyorsun, o bir şeyi kanıtlamaz.

Çünkü ben denedim kendi bilgisayarımda.(Değer vermeme sebebim SS almadım)

Yeni konular

Geri
Yukarı