Discord T.C. Numaramı buldular

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hocam diyorum bende şu an bir şey yapmıyorum.

Ailem beni.
Anılarım canlandı ya teamspeak'te bizi kandırıyorlardı evinize 20 kutu pizza söyleyeceğiz es##rt çağıracağız babanı arıyorum falan diye haha hey gidi günler.
DDOS daha kolaydı o zaman ip adreslerimiz açıktaydı.

Direkt Hitler profili ban sebebi arkadaşın reportladığını düşünebileceğini sanmıyorum.

Direkt ban sebebi olabilir ama Discord'un bunu fark etmesi yıllarını alır. Birisi şikayet etmedikçe zaten Discord Support kısmında berbat bir destek sunuyolar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Direkt ban sebebi olabilir ama Discord'un bunu fark etmesi yıllarını alır. Birisi şikayet etmedikçe zaten Discord Support kısmında berbat bir destek sunuyolar.

Hocam bir yerde görmüştüm pek emin değilim "Discord yasa dışı CİMER'e şikayet etsende bir şey olmaz"

• Hahaha
İfadeler: Vio
Hocam bir yerde görmüştüm pek emin değilim "Discord yasa dışı CİMER'e şikayet etsende bir şey olmaz"

Discord yasa dışı değil ve Discord'un kendi açıklamasında artık bu tarz şeylere dikkat ettiğini belirtti ve bu ayrıca Discord ToS (Terms Of Service) ihlalidir.

Öncelikle ne biçim arkadaş çevren var böyle? Attığın resimleri de sansürle.
Yaşım küçük diyorsun takıldığın adamlara yaşadığın olayın saçmalığına bak. Tamamen senin hatan, bu arada pizzayı teslim almazsın olur biter 😁.

Yok alakası yok en son Discord'un getirdiği güncelleme ile bu tür olaylarda report ettiğinde kişinin verileri incelendikten sonra tüm verileri ile kolluk kuvvetlerine iletiliyor.

Öncelikle ne biçim arkadaş çevren var böyle? Attığın resimleri de sansürle.
Yaşım küçük diyorsun takıldığın adamlara yaşadığın olayın saçmalığına bak. Tamamen senin hatan, bu arada pizzayı teslim almazsın olur biter 😁.

Arkadaşım değil :D :(

.gg/yn2GgUh8zm sunucu bu.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı