Discord T.C. Numaramı buldular

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Arkadaşlar, nazi destekleyen bir kişi babamın T.C. Numarasını buldu, attı. Bana ilk önce aldım Spotify'i dedi profilimden galiba oradan buldu. Nasıl buldu açıklar mısınız?

Eki Görüntüle 1480681

Kişi bu.

Hocam kişiye babanızın adını vs verdiyseniz ya da öğrendiyse bulması çok basit bende de var korkmayın hiçbir şey olmaz ben arkadaşlarımı korkutmak için indirmiştim sonrasında bazı konularda yararlı oldu silmedim.

Hayır ya engelleyeceklerini düşünüyorum Türkiye'de siber güvenlik ileri bir seviyede.
Sadece ilgilenmiyorlar.

Hocam bu bilgiler neredeyse 10 yıldır ortada çıktığından bu yana bu zamana kadar yapabilirdi bence engellemeleri imkansız gözüyle bakıyorum.

Son düzenleme:
Hayır ya engelleyeceklerini düşünüyorum Türkiye'de siber güvenlik ileri bir seviyede.
Sadece ilgilenmiyorlar.
Yanlış anlaşılmışım arkadaş şikayetçi olursa karşı tarafı bulabilirler kolay bir şekilde ve evet engellemediklerini biliyorum konu öncesinde bunu söylemiştim.

Mernis,kabis Gibi Sistemlerden İsim Soyisim Aratarak Çıkan sonuçlardan Doğru Yaş Aralığını Arayarak İstediğiniz Kişinin TC,doğum yeri,adres,Aynı Evde Yaşayan Kişilerin Bilgileri,Aynı Bina Yada Sitede Yaşayan Kişilerin Bilgileri Bunların Bulunması Çok Kolay Daha Önceden Sızdırılmış 2009,2015,2017 Dataları Güzel bir Sorgulama Arayüzüne Harmanlanmış Bir Şekilde İnternette Bulunmakta İşe Yarayan Pek Fazla Yok 30GB Üzeri Olanlar İşe Yarayanlar Lakin Geçtiğimiz Aylarda Sızdırılan 2022 Datası İse Telegram Gibi Yerlerde Yada RaidForumsda Satılmaktaydı
RaidForums Geçtiğimiz Vakitlerde İnterpol ve FBI Tarafından Ele Geçirildi Tüm Yöneticileri Tutuklandı Milyarlarca Veriden bahsediyorum Kamu Kurumlarına Şikayette Bulunman Pek Fazla Birşey Değiştirmeyecektir Lakin Yİnede Başvurman İyi Olacaktır Çünkü Kişisel Bilgileriniz İle Herşey Yapılabilir

Bir Kaç Yorumda Gördüm Yasadışı birşey Kimse Sana Cevap Vermez Gibisinden Yinede Bilgilendirmek İstedim

Bu Tarzda Sistemleri Kullanmak Suç Değil Suç Olan Dataların İçerisinde ki Veriler İle Şahıslara Yönelik İşlemler Yapmaktır

RaidF.rum Old Member

DC yi bırakalı uzun olmuştu artık bu konuları gördükçe iyi ki bırakmışım diyorum.

Arkadaşlar, Nazi destekleyen bir kişi babamın T.C. Numarasını buldu, attı. Bana ilk önce aldım Spotify'i dedi profilimden galiba oradan buldu. Nasıl buldu açıklar mısınız?

Eki Görüntüle 1480681

Kişi bu.
Bir ara 2018 seçiminde oy kullananların verileri sızdırılmıştı. Eskiden görüştüğüm bi arkadaşın elinde de vardı onlar göstermişti bana da. Ülkede herşey herkesin elinde oyuncak olmuş malesef. Yasa düzgün işlemiyor cezalar caydırıcı değil

Bir ara 2018 seçiminde oy kullananların verileri sızdırılmıştı. Eskiden görüştüğüm bi arkadaşın elinde de vardı onlar göstermişti bana da. Ülkede herşey herkesin elinde oyuncak olmuş malesef. Yasa düzgün işlemiyor cezalar caydırıcı değil
Aslında Burada Kullanıcıları Değil Verilerin Güvenliğinden Sorumlu Olanları Cezalandırılması Lazım Her Hangibi Bir Veri Halka Açılmışsa Sorumlusu Güvenliği Sağlayamayanlarındır

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı