Discord T.C. Numaramı buldular

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Boyunuzdan büyük küfürler ederseniz olacağı bu madem yemiyor korkuyorsunuz klavye delikanlılığı yapmayacaksınız.
Discord da şikayet et zaten yasaklı pp ve isim kullanıyor ban yer muhtemelen.
Ayrica herkesin kimliği vs ortada yapacak bir şey yok.

Discord'u kullanacaksan arkadaşlarınla oyun oynamak için veya sohbet için kullanacaksın. Gidip abuk subuk public ortamlara girmeyeceksin.

Arkadaşlar belki bu adam ile bağlantısı olmayabilir mi babam bir şey yapmış olabilir mi bir de şu an banka hesabı o adamda mı?

Hocam babanızın banka hesabıyla olayın alakası yok. Adam hesabı almış sonrasında işte babanızı tanıyanları kandırmak için paylaşımlar yapmış. Onları tuzağı çekip onları dolandırmaya çalışacaktır. Benim tavsiyelerim gidip şifremi unuttum yapıp hesabı geri alın.

Hocam babanızın banka hesabıyla olayın alakası yok. Adam hesabı almış sonrasında işte babanızı tanıyanları kandırmak için paylaşımlar yapmış. Onları tuzağı çekip onları dolandırmaya çalışacaktır. Benim tavsiyelerim gidip şifremi unuttum yapıp hesabı geri alın.

Şu an babam uyuyor gidip Instagram'a girdim ve hesaptan çıkılmış.

Şu an babam uyuyor gidip Instagram'a girdim ve hesaptan çıkılmış.

Şifremi unuttum yapıp geri almaya çalış ve belli ki babanın Instagram hesabının şifresi pek iyi değilmiş baksana adam 2 saniyede patlatmış.

Şifremi unuttum yapıp geri almaya çalış ve belli ki babanın Instagram hesabının şifresi pek iyi değilmiş baksana adam 2 saniyede patlatmış.

Çok basit koyuyor Allah'ım ya sadece 8 harfli.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı