Discord üzerinden beni tehdit eden arkadaş

1669901191981.png

Bilgilerimin olduğu ssi silmiş

Yiğit bak bi dedikten sonra bilgilerimin olduğu bir SS vardı. Bugün okuldan gelince gördüm attığı SSi sonra sildi ama galerimde var diyor :D

2022 Paneline sahip bir arkadaş vardı. DC profilime Spotify hesabımı eklemiştim onda isim ve soy isim yazıyordu doğum günümde yazıyordu profilimde oda bana benim bilgilerimi atmış. Bilgilerimde T.C. numaram anne adım falan her şeyim yazıyor. Annemin numarasına SMS boomer atmış. Engelleyip geçssem bilgilerimi yayacak ne yapabilirim?
Kullanıcıyı Discord'a şikayet edebilirsiniz.

Yahu 1 yıl olmuş bu konuya ne oldu dava geldi mi yoksa yattı mı dava bana yattı gibi geliyor.

Ben biraz salaklık edip bir arkadaşa bu kişinin bilgilerini bulmasını istedim çocuk 12 yaşındaymış kötü amaçla kullanmadan annesinin babasının numarasını bulup bunları annesine babasına yolladım. Ne olacaığını bilmiyorum onlar biz ilgileneceğiz dediler ama.

Ben biraz salaklık edip bir arkadaşa bu kişinin bilgilerini bulmasını istedim çocuk 12 yaşındaymış kötü amaçla kullanmadan annesinin babasının numarasını bulup bunları annesine babasına yolladım. Ne olacaığını bilmiyorum onlar biz ilgileneceğiz dediler ama.
E intikam almışsın ne güzel işte niye üzülüyorsun ki?

Sanal mafyalar hiçbir şey yapamazlar suc duyurusunda bulunun evine polıs gelınce elı ayagı titriyecek insanlar bu kısıler korkmayın.

Geri
Yukarı