Discord üzerinden tehdit

qSwandy

Hectopat
Discord üzerinden WhatsApp'ına vururum, ifşanı yayarım diye tehdit eden tipler bu tarz şeyler yapabilir mi? Birine dedim 'ifşamı yaymazsan adam değilsin.' yayamadı hala. Bu tarz kişiler cidden bir şey yapabilir mi?

Discordda laf atanların %97'si balon! Tek yaptıkları boş yapmak. Benim dc hesabıma bağlı 5 farklı uygulama hesabı var ve hepsinin nicki prof8657 bana da aynı şekilde tehditler savuran adam. Annenin ifşasını yayacağım diyen adam daha o nicki aratıp instadan adımı bile bulamayacak kadar aptal biri. O yüzden kafanız rahat olsun çoğu klavye delikanlısından başka bir şey değil.
Bende öyle düşünüyorum. Sağolun.
Eğer çok yüksek seviyede haraslanıyorsan hukukî yollara başvurmak da her zaman bir seçenek. Eğer bir-iki mesaj aldıysan umursama bile ama çift hanelilere ulaştıysa bu tarz mesajların sayısı o zaman üstteki önerilerim aynen geçerli.
Tamamdır. Teşekkürler.
O kişilerin hepsi kolpa atıyor bir şey yapacakları yok. Çok gördüm.
Bende öyle düşünüyorum

Discord üzerinden WhatsApp'ına vururum, ifşanı yayarım diye tehdit eden tipler bu tarz şeyler yapabilir mi? Birine dedim 'ifşamı yaymazsan adam değilsin.' yayamadı hala. Bu tarz kişiler cidden bir şey yapabilir mi?

Bende de olmuştu, adresini bulurum diyorlardı ve arıyorlardı. Sonunda ben Instagram'ini ve oradan da adresini buldum. Tehdit ettim evine 50 tane lahmacun sipariş ederim diye. Sonra DC hesabını kapatıp gitti.

Hiçbir şey yapamazlar. İstersen discord'a tehdit diye raporlayabilirsin, ama hesabını kapatacaklarını sanmam.

Bu şeyler Discord'da yaygın oluyor zaten, 9 yaşında birine denk geliyorsun sana gıcık olunca ben "heçkır"'ım falan diyorlar, senin wp'ni bilyorum diyorlar falan filan işte. Bazen takmamak gerek bence.

Geri
Yukarı