Discord üzerinden tehdit ediliyoruz

Hocam illegalden kazanılan parayı eğer ki yatırımda kullanacak kadar zeki birisi ise sicilin önemi kalmaz çünkü kendi şirketini kurar
Bu şirket kurma olayında bile o dediğim olaylar var hocam, dediğiniz gibi bu ülkede ne yaparsan yap zaten 1000TL ödeyip ya da 1 2 ay yatıp kurtuluyorsun.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu yardımcı olacaktır.
Bu kredi kartı çalma işi veya mersisten TC numara bulma vesika fotoğraf bulma sorunu ortadan kaldirilamayacak. Datayı alan kişi kendi sisteminden silmediyse ve polis yakalayıp elektronik cihazlarına el koymazsa bu durum hâlen devam eder.
Yaşı büyük kisilerden nasihat alması gereken çocuklar, küçük yaşta dolandırıcılık, tehdit, santaj vesaire illegal işleri yapıyorlar.

Merhaba arkadaşlar. Farklı bir konu için gezinirken mesaj başlığı dikkatimi çekti ve yapılan yorumları tamamını okudum. Öncelikle herkese gerçekten bu mağdur arkadaş adına ve kendi adıma güzel yürekli tüm insanlara tüm kalbimle çok teşekkür ediyorum. İyi sizin gibi insanlar var ve böyle güzel yürekli insanların sayısının çoğalması dileğiyle affınıza siginirak bir iki kelime yazmak istedim.

Öncelikle mağdur olan kardeşim ilk yapman gereken bunların hiçbir şey yapamayacağını ve siz ne kadar çekindiğinizi asla belli etmeyin. Bu tip embesiller karşısındaki kişinin korkusunu cekincesini hissettiği anda cesaretlenip bitleri kanlaniyor. Üslubum için özür dilerim şimdiden herkesten ama öyle profil resimleriü, akraba telefonu T.C. No bilse ne olur yani? Hiçbir halt olmaz, rahat olun. Eğer özel resimler vs varsa bunların deşifre olmasından cekinceniz varsa da bu işte en fazla yapacakları bu olur. Bu da olacak ise siz cekinsenizde olacak cekinmesinizde. Hatta al resimleri git elinden geleni ardına koyma demeniz bunu yapmaktan yüzde 80 vazgeçirecek onları ama sizdeki telaşı veya korkuyu cekinceyi hisettigi an normalde asla yapamayacağı şeyleri dâhi yapacak aptal cesareti kazanıyorlar.

Bu arada arkadaşlar ben 43 yaşımın 20 25 yılı çeşitli illerde hapishanelerde geçirmiş, yanlış kararlar çok meraklı olmak ve ozentilik, cahillik adına ne derseniz deyin. Sonuç olarak berbat edilmiş bir hayat en güzel yaşlarım 10 metrekare köpek yuvası gibi bir koğuşta ziyan olan yıllar sağlık ve her şeyden önemlisi hiç suçu günahı olmayan aileye çektirilen eziyet yaşatılan üzüntülerden başka hiçbir şey kalmayan normal insanların yerden göğe kadar haklı olarak tiksinirek baktığı piskopatlar faydasız insan israfı bir kardeşiniz olarak haddim olmadan konuya müdahil oldum.

Yeni konular

Geri
Yukarı