Discord üzerinden tehdit

297836

Hectopat
Discord üzerinden WhatsApp'ına vururum, ifşanı yayarım diye tehdit eden tipler bu tarz şeyler yapabilir mi? Birine dedim 'ifşamı yaymazsan adam değilsin.' yayamadı hala. Bu tarz kişiler cidden bir şey yapabilir mi?

Bende öyle düşünüyorum. Sağolun.
Tamamdır. Teşekkürler.
O kişilerin hepsi kolpa atıyor bir şey yapacakları yok. Çok gördüm.
Bende öyle düşünüyorum

Discord üzerinden WhatsApp'ına vururum, ifşanı yayarım diye tehdit eden tipler bu tarz şeyler yapabilir mi? Birine dedim 'ifşamı yaymazsan adam değilsin.' yayamadı hala. Bu tarz kişiler cidden bir şey yapabilir mi?

Bende de olmuştu, adresini bulurum diyorlardı ve arıyorlardı. Sonunda ben Instagram'ini ve oradan da adresini buldum. Tehdit ettim evine 50 tane lahmacun sipariş ederim diye. Sonra DC hesabını kapatıp gitti.

Hiçbir şey yapamazlar. İstersen discord'a tehdit diye raporlayabilirsin, ama hesabını kapatacaklarını sanmam.

Bu şeyler Discord'da yaygın oluyor zaten, 9 yaşında birine denk geliyorsun sana gıcık olunca ben "heçkır"'ım falan diyorlar, senin wp'ni bilyorum diyorlar falan filan işte. Bazen takmamak gerek bence.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…