Discord'a Opera VPN ile girince IP adresi bulunabilir mi?

183206

Megapat
Makaleler
1
DC'ye Opera'yı indirip VPN'yi açıp Opera üzerinden girsem gene de IP adresimi bulabilirler mi? Yoksa illa telefonun mobil verisinden mi girmem gerekiyor?

Bulunsa da bir şey olmaz
Oluyor hocam, oluyor. Oynadığım oyun beni sırf 1 DC adresine üyeyim diye oyundan banladı.
Oyun sunucusunun admini o DC'ye girip herkesin IP'sini alıp herkesi banlamış suçlu suçsuz.
Bu yüzden %100 anonim olmak istiyorum bundan sonra. Ya telefonun mobil verisinden gireceğim ya da IP bulunamaz diyorsanız Opera VPN ile tarayıcı üzerinden DC'yi açacağım.

Oluyor hocam, oluyor. Oynadığım oyun beni sırf 1 DC adresine üyeyim diye oyundan banladı.
Oyun sunucusunun admini o DC'ye girip herkesin IP'sini alıp herkesi banlamış suçlu suçsuz.
Bu yüzden %100 anonim olmak istiyorum bundan sonra. Ya telefonun mobil verisinden gireceğim ya da IP bulunamaz diyorsanız Opera VPN ile tarayıcı üzerinden DC'yi açacağım.

O sunucuda yetkilendirme al mısındır.

Oyunlardan IP ban yiyebilirsin ama genel olarak bir şey olmaz da oynadığın oyun ne? Bir de tam anlamadım şimdi bir x sunucusundasın y sunucusundaki admin x sunucusundaki herkese oyundan ip ban mı attı?

Yeni konular

Geri
Yukarı