Discord'da sunucu sahibinin sürekli yasaklaması

RainbowwOnSky

Hectopat
Makaleler
3
Şimdi bizim bir sunucu var Discord'da. 80 kişilik. Bizim o sunucunun kurucusu sürekli beni banlıyor. Bıktım, cidden bıktım. Daha az önce bir tane bot var, anime karakterleri falan var, onlarla evlenip Kakera diye bir şey kasıyorsun. Neyse, siz orayı boş verin. Bizim kurucunun en sevdiği karakteri başka bir arkadaş çıkardı ve aldı. Sonra da gitti beni banladı. Allah aşkına, moderetörüm, üstümde sadece 3 kişi var. Biri kurucu, biri admin, biri de başka biri. Sadece benim üstümdekileri seviyor diye onların yaptıklarından bile ben ceza alıyorum. Bir fikir verseniz diye açtım burayı da şimdi gelip onla takılmayın demeyin :). Öyle bir şey mümkün değil.

Bizim yapabileceğimiz bir şey yok. Gelin grupça başkana iftira vs. falan atın banlıyor hep diye. Bir şeyler yapın yani moderatörlerle beraber. Ama dozunu çok kaçırmayın. Dozunu çok kaçırırsanız sizi sunucudan atmaya kadar gidebilir. Sonuçta yönetici o.

Bizim yapabileceğimiz bir şey yok. Gelin grupça başkana iftira vs. falan atın banlıyor hep diye. Bir şeyler yapın yani moderatörlerle beraber. Ama dozunu çok kaçırmayın. Dozunu çok kaçırırsanız sizi sunucudan atmaya kadar gidebilir. Sonuçta yönetici o.

İstemediğiniz yerde durmayın. Ek olarak bizim yapabileceğimiz bir şey yok.
Ya bize ne arkadaşım banlıyorsa? Git kendin hallet. Biz ne diyelim sana burada?
Yapabileceğimiz bir şey var aslında. Link atmak yasak ama arkadaş discord un linkini atsın bizde darbe yapalım 😎.

Yeni konular

Geri
Yukarı