Discord'da T.C. ve seri numarası paylaşıldı

Mernis datasinda 13 yasindaki cocugun ne isi var hocam?
Hocam her sene çalıyorlar zaten yada satın alıyorlar bilemeyiz.
Peki aynılarını aileminkilerini bulsalar bu arada e-Devlet'ten falan şirket olaylarını kapadım.
Dostum sanırım sen klasik discord gencisin. Kim bilir ne yaptın küfür mü ettin? Birşey yapmışsındır, özet olarak birşey yapamazlar.

Hocam tekrar söylüyorum bir şey olmaz.

Hocam cidden içimi rahatlattınız adresimi de buldular ama en fazla yemek soylerler. Yemek soylerlerse de işime gelir şikayet etmem daha kolay olur.

Açsada çok sorun çıkmaz açamaz nesen o kadar uğraşmazlar açsada mahkemeyle nesen halledersin bir şey olmaz takma kafana.

Sağ ol rahatlattın.

Merak etme hiçbir şey yapamaz çok gördük öyle çocukça şeyleri.

Peki aynılarını aileminkilerini bulsalar bu arada e-Devlet'ten filan şirket olaylarını kapadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aileminkini filan bulsalar seri no falan. Bu arada e-Devlet'ten kapadım şirket mevzularını.

Hiçbir şey olmaz hocam.

Hocam cidden içimi rahatlattınız adresimi de buldular ama en fazla yemek soylerler. Yemek soylerlerse de işime gelir şikayet etmem daha kolay olur.

Sağ ol rahatlattın.

Peki aynılarını aileminkilerini bulsalar bu arada e-Devlet'ten filan şirket olaylarını kapadım.

Olmaz hiçbir şey olmaz.

Hocam cidden içimi rahatlattınız adresmide buldular ama en fazla yemek soylerler yemek soylerlersede işime gelir şikayet etmem daha kolay olur.

Sağ ol rahatlattın.

Hocam bu tip ergen arkadaşlar armut piş ağzıma düş olayını çok seviyorlar.
Rahat olun.

Bende 13 yaşındayken bana T.C numaram atılmıştı korkudan ağlamıştım ne zamanlardı be :D.

Discord gibi les ortamlarda boyle seyler cok oluyor, takma kafana.

Discord kadar leş ortam gormedim. Her şeyden var ama hiç yaşicam aklıma gelmezdi.

Hocam bu tip ergen arkadaşlar armut piş ağzıma düş olayını çok seviyorlar.
Rahat olun.

Bir de özür dilerim diye, video at diyorlar. Yüzün gozukcek şekilde o ayrı bir komik

Yeni konular

Geri
Yukarı