Dışlanmak

Z kuşağındanım ama cidden yaşıtlarımın çoğu aynı ne yapsam kötü oluyorum o yüzden artık sadece iyi davranıp bana zararı olan herkesi kendi haline bırakıyorum
Ben iyilik de yapsam kötülükde yapsam (yapmıyorum ama yinede)
sevilmiyorum.
Z Kuşağı sanırım 2010 dan başlıyor ben 2011 im.

Ben iyilik de yapsam kötülükde yapsam (yapmıyorum ama yine de)
Sevilmiyorum.
Z Kuşağı sanırım 2010'dan başlıyor ben 2011'im.

2000 yıllarından başlıyor diye biliyorum ^^. Dediğim gibi öyle insanlar tarafından sevilmek zorunda değilsin sen kendi derslerine ve başarına odaklan onlar ileride pişman olurken sen onlardan çok uzakta yürüyor olursun emin ol

2000 yıllarından başlıyor diye biliyorum ^^. Dediğim gibi öyle insanlar tarafından sevilmek zorunda değilsin sen kendi derslerine ve başarına odaklan onlar ileride pişman olurken sen onlardan çok uzakta yürüyor olursun emin ol
Denedim ben öylesine oturduğum zaman bile dalga geçerler bu ne durum?
Bide Z Kuşağı sanırım 2010 da bitiyor diyecekdim.

Sırf yalnız kalmaktan korktuğundan dolayı kimseyle arkadaşlığını devam ettirmeye çalışma. Sana uymayan 100 arkadaştansa sana uyan 1 arkadaşı tercih et. Ha o 1 kişi bile mi yok? Kendi kendine huzurlu, kafa dinleyerek yaşa. Sana zarar verenlerden uzaklaş ki rahatlayasın. Her gün görmek zorunda olduğun ortamdalarsa da ağırlığını koy. Acı çekmek yerine doğruyu yapmış ol. Umarım bir gün doğru insanlarla karşılaşırsın.
Cok dogru. Sirf yanliz kalmayayim diye iki uc ergen cocukla geziyordum. Ortamda donen tek muhabbet cinsellik, baska hicbir konu yok. Sirf yanlizken utaniyorum diye sacma sapan konusmalara dahil olmanin mantiksiz olduguna karar verdim. Artik tek basima dolasiyorum, daha mutluyum diyebilirim.

Asperger olabilirsin. İlk Atak Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi "İş verenleri onun çok çalışkan ve detaylara dikkat eden birisi olduğunu düşünüyorlar." Jane'nin hikayesi bana ve ailemden birisine benziyor ama senin ki farklı olabilir. Ailenden böyle birisi varsa Asperger olma ihtimalin daha yüksek. Böyle kişiler ortam değişince çok rahatsız oluyorlar. Yabancı dilde iyiler. Bana da öyle diyorlardı. Bir çok şey uyuyor yazıda fakat bazıları uymuyor. Aspergerlerde hepsi olmuyor çünkü. Başka şeylerle kolay karıştırılabilir. Bilgisayarda iyi olabiliyor böyle kişiler. Technopat kitlesi iyi zaten.
Böyleki testten çıkan cevapla otizm olsaılığım çok fazla bide foto koyayım.
Capture.PNG

Böyleki testten çıkan cevapla otizm olsaılığım çok fazla bide foto koyayım.
Capture.PNG
Arkadaşlar tam anlamadım şimdi bende asperger varmıdır?

Geri
Yukarı