Sürekli dışlanmak

Sen kendini onlara mecbur hissedersen hata yaparsın eğer onlara ihtiyacım yok dersen yine hata yaparsın dediğim gibi başınızı eğmeyinde kaldırmayında.

Hayır. Arkadaş ortamında kişiye karşı bir hakaret, küfür veya saygısızlık yapmam.
İlkokulda ben de bu tarz durumlar yaşamıştım bir dönem. Büyük ihtimalle popüler değilsiniz diyedir. Bu yüzden de sizi takmayanlar zaten alt tabaka insanlardır. İlla ki kafa dengi birini bulursunuz diye düşünüyorum.

Kendi hallerine bırak, sana değer vermeyenlere sen hiç verme güzel kardeşim.

O zaman neden böyle davranıyorsunuz diye sor. Neden benden gizli başka odalarda konuşuyorsunuz de.

Sorsam bile cevapsız bırakacaklar. Sesli sohbette sormayı denesem bile geçiştirip yalan saçacaklarını bildiğim için sormuyorum.

Kendi hallerine bırak, sana değer vermeyenlere sen hiç verme güzel kardeşim.

Değer vermelik bir durum yok da onlara göre zayıf bünyeli biriyim diye düşünüyorum. Beni kolayca kandırabileceklerini düşünüyorlar. Örneğin: Üst odada 3 kişi beraber oyun oynuyorlardı alt odaya geldiklerinde neden buraya gelmediniz dedim, üstte değildik dediler.

İlkokulda ben de bu tarz durumlar yaşamıştım bir dönem. Büyük ihtimalle popüler değilsiniz diyedir. Bu yüzden de sizi takmayanlar zaten alt tabaka insanlardır. İlla ki kafa dengi birini bulursunuz diye düşünüyorum.
Popüler değilde dik duruş diyelim hocam çünkü dik durmayan zorluk yaşar hocam.

@ahmetcn1 Peki seni kandırabileceklerini bile düşündüğün insanlarla neden arkadaşlığını devam ettirmek istiyorsun göz göre göre?

Değer vermelik bir durum yok da onlara göre zayıf bünyeli biriyim diye düşünüyorum. Beni kolayca kandırabileceklerini düşünüyorlar. Örneğin: Üst odada 3 kişi beraber oyun oynuyorlardı alt odaya geldiklerinde neden buraya gelmediniz dedim, üstte değildik dediler.
O zaman takılmayın onlarla.

Geri
Yukarı