Diyarbakır Cezaevi müze oluyor!

Şunu unutma teröristlere yapılan hiçbir şey insanlık suçu sayılmaz.

Mesele işin vicdani boyutu değil. Şöyle düşün savaşta sen normal bir şekilde ilerlerken işi biyolojik savaşa taşıyıp nükleer kullanırsan ne olur? Karşı tarafta aynı şeyi yapar kan gövdeyi götürür. Yani yapılanların bir karşılığı olur. Amaç karşı tarafa işkence edip kinlendirmek değil bitirmek.

Bende senin troll olduğunu düşünüyordum bu konuda yazdıklarından dolayı tamamen eminim.

Sen hayalperest enveri savunan değil miydin 😀

Nerenle okuyorsun? Kasten mi yapıyorsunuz anlamadım. Yahu diyorum ki mesela bir terörist bir vatandaşa zarar verir öldürürse o işi yapan teröristte öldürülür. (idam edilir) işkence edip daha da kinlendirirsen sana bunun geri dönecek bir zararı olur.

Kanka senin kafan mı güzel? Nasıl bir zararı olsun? Ulan zaten adamlar kendilerini belli ediyorlar gerilla taktiği yapanlardan zarar mı gelir Allah aşkına? Aksine esat oktay yıldıran'ın yaptığı şey bir sürü pkk üyesinin gözünü korkutmakla birlikte teröre en sıcak bakan kişilerin kendine Türk'üm Atatürk'çüyüm demesine sebep oldu.

Adama Genelkurmay'ın paylaştığı yazıyı atıyorum trollsün diyor. Kendi yazdıklarına bakıyorum teröristlerin açıklamalarını kullanıyor 🤣

Bilemiyorum artık neci arkadaş.

Geçen 2. Abdülhamit olayında da böyle idi. İttihatçılar sokmuş 93 harbine öyle diyor kendisi. Yani 93 harbi çıktığında İttihat ve Terakki'nin kurucuları yeni doğmuştu. O konuda da genelkurmayın bastırdığı Süleyman Paşa'nın hatıralarından yazılar paylaşıyorum onda da böyle idi.

Mesele işin vicdani boyutu değil. Şöyle düşün savaşta sen normal bir şekilde ilerlerken işi biyolojik savaşa taşıyıp nükleer kullanırsan ne olur? Karşı tarafta aynı şeyi yapar kan gövdeyi götürür. Yani yapılanların bir karşılığı olur. Amaç karşı tarafa işkence edip kinlendirmek değil bitirmek.

Bakın hocam. Göz korkutma diye bir şey vardır zaten bu heriflerin güçleri belli o dönemde. Sadece köy yıkan meydan muharebesine bir yerleri yetmeyen herifleri nasıl başka türlü bitirebilirsin?

Ayrıca bizim Suriye'de yaptıklarımız az mıydı sizce? Esat Oktay'ın yaptıklarını bizde Suriye'de yaptık eee peki siz şu an Suriye'de ı*şid gibi bir terör örgütü görebiliyor musunuz?

Geri
Yukarı