Diyet yaparken Fitness'a gitmek

Redoness

Decapat
Daha fazla  
Polisliğe başvurmayı düşünüyorum, şu an 91 kiloyum boyum 1.72 80 kiloya düşmem lazım. 11 kilo vermeliyim yaklaşık 40 günüm var o yüzden mecburen olabildiğince az yiyerek kilo vermeyi düşünüyorum. Yoksa veremem bu kadar sürede sizce bu kadar az yerken Fitness'a gidip ağırlık çalışmamın bana kas kazanma yönünden faydası olur mu? Az yiyeceğim için kas kaybı fazla olur diye düşünüyorum o yüzden de kas kazanamam bence bilgisi olanlar yardımcı olabilir mi?

Polisliğe başvurmayı düşünüyorum, şu an 91 kiloyum boyum 1.72 80 kiloya düşmem lazım. 11 kilo vermeliyim yaklaşık 40 günüm var o yüzden mecburen olabildiğince az yiyerek kilo vermeyi düşünüyorum. Yoksa veremem bu kadar sürede sizce bu kadar az yerken Fitness'a gidip ağırlık çalışmamın bana kas kazanma yönünden faydası olur mu? Az yiyeceğim için kas kaybı fazla olur diye düşünüyorum o yüzden de kas kazanamam bence bilgisi olanlar yardımcı olabilir mi?
40 günde o kadar kilo veremezsiniz. Verseniz de sağlıksız olur.

@Redoness hocam minimum bazal metabolizmanız kadar kalori alın.
Proteinli beslenin.
Sabah aç karna elma sirkesi için bir çay kaşığı kadar. Suyla karıştırın.
Ve aç karnına sabahleyin kardiyo yapın.
Aralıklı oruç yapın.

İlk birkaç ay hızlı kilo vermenin bir zararı yok. 40 günde 10 kilo çok rahat bir şekilde verilir.

Kalorinizi hesaplayın, karbonhidrat ve yağı kesin, protein ağırlıklı beslenin ve biraz da antrenman yapın. Kalori açığı olarak -400 -500 yapabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı