Doğuştan okuma bileniniz var mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İnanmazsın ama beni tarif ettin. Tabi bizim öğretmenimiz farklı kaynaklar getirmemişti. Nasıl bir his olduğunu bilirim aslında. Önceden soru kalıplarını bildiğin için aklında birkaç yol hesaplıyorsun. Yolun tamamı değil de ilk kısmına ışık tutuyorsun sorunun devamı geldikçe de seçenekleri bir bir eleyip o sırada işlemleri bitirirken doğru sonucu buluyorsun. En azından bende böyle 😁.
Onu ortaokul da yapıyordum. Hoca soruyu yazdırırkene çözüyordum taki yeni nesil sorulara gelene kadar.

Evkur'da mı öğrendiniz işlemcilerden çok iyi anlamayı? 🤣
İntel reklamına kafa sallıyor da olabilir. Bilemedim şimdi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkadaşlar isterseniz çok üstüne gitmeyin arkadaşın. Kötü bir şey dememiş, yanlış biliyor olabilir. Üzüldü de cevap yazmıyor gibi geldi. Mizah ise kusuruma bakmayın.

Arkadaşlar isterseniz çok üstüne gitmeyin arkadaşın. Kötü bir şey dememiş, yanlış biliyor olabilir. Üzüldü de cevap yazmıyor gibi geldi. Mizah ise kusuruma bakmayın.
Mizah ya.
Arkadaş kötü algılamasın bizde olmayınca kıskanıyoruz işte.

Doğuştan değil de, 2,5 yaşımda bilgisayardan tarayıcıya girip kendime oyun açabiliyordum. O civarlarda da okuma öğretnmiştim. Çat-pat kitap okuyordum. Kaybolan taşınabilir hard diskimde videoları vardı. Keşke kaybolmasaydı😔
Akıllı salyangoz oynuyordum bende o yaşlarda tarayıcıdan. Okumayı ordaki yazıları okumak için öğrenmiştim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı